Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Turkusowy Domek

(Nie) bezpieczne związki jedzenia i muzyki. Tutaj sam zdecydujesz o menu i repertuarze na wieczór

Nowe miejsce: Turkusowy Domek
d2ofwnv
d2ofwnv

Turkusowy Domek to niebanalny klub. Mieści się na prywatnej posesji Pauli i Sebastiana na warszawskim Marysinie. Został stworzony z wspólnej pasji… pasji do jedzenia i tworzenia. Formuła oferuje kulinarną i intelektualną ucztę. Jest to coś, w sam raz dla prawdziwych smakoszy, znudzonych standardami kulinarnego mainstreamu.

Na pomysł wpadliśmy w restauracji - powiedział nam Sebstian. - Jedliśmy tam kolację, kelner był świetny, jedzenie niezłe, ludzie siedzieli przy osobnych stolikach. Zjedliśmy, wypiliśmy, zapłąciliśmy i... nic więcej z tego nie wynieśliśmy.

Para postanowiła stworzyć miejsce, gdzie przy wspólnym stole spotka się mniej lub bardziej przypadkowa grupa osób,która przy okazji jedzenia uczestniczyć będzie w pokazach, obejrzy prezentację (np. jak zrobić sushi lub o degustacji win), w ogrodzie będzie grała niebanalna muzyka, a menu będzie ustalane wcześniej, na stronie Turkusowego Domku.

Oferta Domku jest bogata: mają się tam odbywać m.in. śniadania na trawie (dla rodzin), kolacje z prezentacjami, mini koncerty, szkolenia kulinarne, spotkania z ciekawymi ludźmi, prezentacje i wiele wiele więcej. Repertuar i menu zależy włącznie od naszej kreatywności.

d2ofwnv

Tu będzie można nie tylko napić się znakomitej kawy, przyrządzonej według wszelkich kanonów sztuki, ale również zapoznać z różnymi technikami kuchni. Somallier zaprezentuje ciekawe wina, a goście zostaną podjęci w iście szarmanckim stylu. Wszystko to w niezobowiązującej, kameralnej atmosferze - zachęcają właściciele Domku

Posiłki będą komponowane z produktów sezonowych, świeżych, o najwyższej jakości. Turkusowy Domek będzie funkcjonował zgodnie z zasadami slow food. Przewidywana liczba miejsc 6-12 osób. Przy okazji śniadań z dziećmi - nawet 20 osób. Z wiadomych przyczyn obowiązuje rezerwacja miejsc i składka - bowiem każdy współfinansuje swoją biesiadę przy wspólnym stole.

Projekt ciągle ewoluuje. Właściciele dysponują ciekawą, wielowymiarową przestrzenią i zapleczem technicznym (studio muzyczne, sprzęt audio foto i video). Są otwarci otwarci na wszelkie, ciekawe inicjatywy.

d2ofwnv

Wszelkie szczegóły odnajdziemy na fanpejdżu Turkusowego Domku.

d2ofwnv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ofwnv