Nowe miejsce: Vege Kiosk

Nowe wegańskie miejsce w centrum Warszawy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe miejsce: Vege Kiosk
WP

Nowe wegańskie miejsce w centrum Warszawy! Jak mówi nazwa knajpki, Vege Kiosk nie należy do największych lokali w stolicy - to naprawdę malutkie miejsce, gdzie można nabyć wegańskie potrawy na miejscu i na wynos. Mieści się na rogu ulic Kruczej oraz Widok. 

Wszystkie produkty z naszej oferty są wegańskie, stawiamy także na opcje bezglutenowe, witariańskie, fair trade i lokalne pr**odukty ekologiczne**- podkreślają właściciele - Vege Kiosk jest alternatywą dla tych zapracowanych, którzy nie mają czasu zdrowo i smacznie gotować, oraz dla tych ambitnych, którzy uwielbiają spędzać w kuchni godziny wypróbowując najnowsze produkty i przepisy,

W Vege Kiosku znajdziecie wszelkiego rodzaju domowe produkty garmażeryjne: wegańskie pierogi, zupy, kotlety, a także gotowe kanapki, najróżniejsze pasty, smarowidła, hummusy, pesto, chutneye czy też pasztety i pieczenie, falafle, kotlety. Dostaniemy tu także rozgrzewające, aromatyczne kawy i herbaty, a także shake’i i smoothie z zawsze świeżych owoców i warzyw. Przygotowano także ofertę lunchową, codziennie czeka na nas inny zestaw. Dla przykładu - dzisiaj był to krem z buraka na mleku kokosowym, a na drugie kotlety z kaszy jaglanej w sosie "po grecku".

WP

 

Vege Kiosk ul. Krucza 51 Pn-Nd 11:00 - 19:00

 

**Zobacz, jakie inne nowe miejsca otworzyły się ostatnio w Warszawie!**

WP
Podziel się
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP