Trwa ładowanie...
d321ewc

Nowe miejsce: Wilczy Głód. Otwarcie w grudniu!

Restauracja będzie znajdować się nie gdzie indziej niż przy ulicy... Wilczej
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe miejsce: Wilczy Głód. Otwarcie w grudniu!
d321ewc

W centrum Warszawy w grudniu otworzy się nowa restauracja o oryginalnej nazwie - Wilczy Głód. Lokal będzie znajdować się nie gdzie indziej niż przy ulicy... Wilczej, dokładniej pod numerem 29a. Co zjemy w Wilczym Głodzie? Będzie to kuchnia bez zawiłości - zapowiadają twórcy nowego miejsca - Nowoczesna i prosta, oparta na sezonowych i lokalnych produktach. Przyjazna dla mięsożerców i wegetarian. No bo cóż może być lepszego niż domowa kasza manna gotowana polana domowym syropem malinowym z kardamonem lub jogurtowe racuchy z jabłkiem posypane cukrem pudrem jak u mamy?

Próbki kuchni Wilczego Głodu możemy skosztować na Targu Śniadaniowym , gdzie już teraz raczą nas przedsmakami tego, co znajdziemy w menu przyszłego lokalu przy Wilczej. Z zup wegetariańskich skosztowaliśmy już m.in flaczki z boczniaka, pikantną czorbę z czarnuszką i jesienną zupę z zielonej soczewicy. Do tego serwowany jest świetny chleb żytni na zakwasie. Do gustu przypadł odwiedzającym także torcik z musem drobiowym i galaretką żurawinową.

Na razie trwają prace nad wykończeniem wnętrza lokalu oraz nad wykończeniem... menu. Zobaczcie zdjęcia remontowanego miejsca, dobrze się zapowiada?***__*

d321ewc

* Zobacz, jakie inne nowe miejsca otworzyły się niedawno lub otworzą się niebawem w naszym mieście!*

d321ewc

Podziel się opinią

Share
d321ewc
d321ewc