Trwa ładowanie...
d3smlw2

Nowe targowisko w Warszawie. W hali Gwardii

W odnowionym wnętrzu przewidziano wiele atrakcji
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe targowisko w Warszawie. W hali Gwardii
d3smlw2

W hali Gwardii w Śródmieściu rozpoczął swoją działalność bazar. Można tam kupić m.in. świeże warzywa i owoce prosto od producenta, a także odwiedzić punkty gastronomiczne.

Hala Gwardii to jeden z dwóch prawie identycznych obiektów targowych na Mirowie. Niegdyś trenowali w niej sportowcy, później sporą jej część zajmował supermarket. Tuż obok znajduje się popularna Hala Mirowska .

W sobotę obiekt ożył na nowo. Jak zapowiada stołeczny ratusz, na nowym targowisku będzie można kupić zdrowe i naturalne produkty. Ma się tam też odbywać handel regionalnymi produktami, zdrową żywnością, a także drobnymi przedmiotami codziennego użytku. Dzięki punktom gatronomicznym, ma to też być miejsce spotkań warszawiaków.

d3smlw2

Dodatkowo od 17 do 23 grudnia na miejscu codziennie można odwiedzać Świąteczny Targ Przyjemności i Upominków. Przewidziane są też atrakcje dla fanatyków mody - będą targi, na których zaprezentują się najlepsi polscy projektanci ze swoimi kolekcjami, gadżetami i akcesoriami. Hala ma też rozbrzmiewać dzwiękami muzyki.

Cała akcja odbywa się pod hasłem "Wielkie halo", a wstęp do budynku jest całkowicie bezpłatny.

Źródło: Fb/Gazeta Wyborcza/Wawalove

(Oprac: MO)

d3smlw2

Przeczytaj też: Będzie więcej tras rowerowych. Aż 330 km

d3smlw2

Podziel się opinią

Share
d3smlw2
d3smlw2