Trwa ładowanie...

Noworoczna edycja Soho Food Market

Stołeczni restauratorzy w jednym miejscu, o jednej porze!

Share
Noworoczna edycja Soho Food Market
d18vdhq

W dniach 11-12 stycznia w godzinach 10:00 - 17:00 w hali nr 19 na terenie Soho Factory odbędzie się noworoczna edycja Soho Food Market. Będziecie mogli spróbować dań serwowanych zarówno przez stołecznych restauratorów, jak i gości z innych miast Polski.

Czekać na Was będą potrawy kuchni polskiej i światowej. Nie zabraknie polskich klasyków oraz kulinarnych wspomnień z gorących krajów. By dopełnić i*dei street food na głodnych czekać będą kanapki, burgery i meksykańskie tacos.* Znajdzie się też coś dla łasuchów – różnorodne ciasta, słodycze i desery, do których będzie można dokupić kawę i inne napoje zarówno ciepłe, jak i te chłodzące kulinarne emocje.

d18vdhq

Soho Food Market odbył się dotąd trzy razy. W przeciwieństwie do wielu organizowanych w Warszawie targów gastronomicznych, Soho Food Market nastawiony jest na jedzenie na miejsce. Są tu ławy i stoły, gdzie można zjeść zakupione dania. W ramach weekendowych spotkań można spróbować dań serwowanych przez szerokie grono restauratorów - mówią organizatorzy - Goszczą u nas zarówno kucharze miłujący tradycyjną polską kuchnię, jak i reprezentanci egzotycznych sztuk kulinarnych.

d18vdhq

Podziel się opinią

Share
d18vdhq
d18vdhq