Trwa ładowanie...
d1tkmzk

Nowość w aplikacji 19115. Ruszył Warszawski System Powiadomień

Nowo wprowadzony system będzie dostarczał informację z różnych obszarów miasta min. o planowanych zmianach w organizacji ruchu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowość w aplikacji 19115. Ruszył Warszawski System Powiadomień
d1tkmzk

Miejskie Centrum Kontaktu Warszawa 19115 uruchomiło nową usługę dla mieszkańców stolicy. Dzięki Warszawskiemu Systemowi Powiadomień życie - według władz - ma być łatwiejsze.

Nowa usługa - Warszawski System Powiadomień jest bezpłatnym systemem informacyjnym, stworzonym po to, by na bieżąco odbierać powiadomienia o funkcjonowaniu miasta. W ten sposób użytkownicy aplikacji mogą otrzymywać wiadomości o planowanych zmianach w organizacji ruchu, kluczowych projektach miejskich, ważnych terminach urzędowych oraz wydarzeniach kulturalnych i sportowych organizowanych i współorganizowanych przez miasto. Warszawski System Powiadomień może się okazać pomocny w obliczu niebezpiecznych sytuacji – mieszkańcy będą otrzymywać specjalne ostrzeżenia.

Nowością jest również ulepszenie systemu zgłaszania spraw, poprzez udostępnienie mapy, na której zobaczymy, co i gdzie jest aktualnie realizowane. Dodatkowo wprowadzono: rozszerzone menu, animowany samouczek, intuicyjny wybór kategorii. Uszczegółowiona została także prezentacja historii zgłoszeń oraz uruchomiono aktywne łączenie z numerem 19115.

d1tkmzk

Dzięki warszawskiemu centrum kontaktu Warszawa 19115 mieszkańcy mogą załatwić sprawę urzędową bez wychodzenia z domu. Aplikacja działa w oparciu o nawigację GPS, wymaga także stałej łączności z Internetem. Oprogramowanie jest udostępnione na trzy platformy systemowe: iOS, Android, Windows Phone.

Przeczytajcie też: Na Pradze Północ rusza retro targ ZOO Market!

d1tkmzk

Podziel się opinią

Share
d1tkmzk
d1tkmzk