Trwa ładowanie...

Nowy odcinek bulwarów wiślanych już otwarty. Na warszawiaków czekają atrakcje

Przyjdź i zobacz.

Nowy odcinek bulwarów wiślanych już otwarty. Na warszawiaków czekają atrakcje
d44s4nl
d44s4nl

W czwartek włodarze miasta oddali do użytku kolejny odcinek nadwiślańskiej promenady. W związku z tym mieszkańcy będą mogli skorzystać z warsztatów, a także posłuchać muzyki w letni wieczór.

Warszawiacy spacerujący w stronę Starego Miasta będą mogli odtąd przechodzić nowo otwartym przejściem podziemnym pod Wisłostradą. Niebawem udostępnione zostanie także zaplecze gastronomiczne.

Prezydent miasta, Hanna Gronkiewicz-Waltz zaprasza do skorzystania z uroku spacerów i wypoczynku nad Wisłą

Kolejny fragment otwarty!

d44s4nl

— Hanna Gronkiewicz (@hannagw)

O otwarciu informuje na swojej stronie również Muzeum Sztuki Nowoczesnej. -Tym samym warszawiacy będą mogli już bez ograniczeń spacerować i jeździć na rowerze brzegiem Wisły aż do mostu Gdańskiego, a także odwiedzać Muzeum nad Wisłą" - pisze muzeum.

Do tej pory wszyscy mogliśmy korzystać z takich atrakcji jak duża strefa dla dzieci, scena plenerowa, filharmonia, trampoliny, plaża z tarasami solarnymi, 'falujące ławki' czy wodny plac zabaw z kamiennymi figurami ryb.

PAP/ Jakub Kamiński

d44s4nl

W najbliższy weekend przewidziane są atrakcje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Organizowane będą warsztaty fotograficzne i kulinarne. Dowiecie się też jak samodzielnie wykonać orzeźwiające drinki. Przewidziane jest mini disco dla dzieci, a wieczorem dyskoteka dla dorosłych. Nie zabraknie również opcji dla miłośników sportu.

d44s4nl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44s4nl