Nowy odcinek bulwarów wiślanych już otwarty. Na warszawiaków czekają atrakcje

Przyjdź i zobacz.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy odcinek bulwarów wiślanych już otwarty. Na warszawiaków czekają atrakcje

W czwartek włodarze miasta oddali do użytku kolejny odcinek nadwiślańskiej promenady. W związku z tym  mieszkańcy będą mogli skorzystać z warsztatów, a także posłuchać muzyki w letni wieczór.

Warszawiacy spacerujący w stronę Starego Miasta będą mogli odtąd przechodzić nowo otwartym przejściem podziemnym pod Wisłostradą. Niebawem udostępnione zostanie także zaplecze gastronomiczne.

Prezydent miasta, Hanna Gronkiewicz-Waltz zaprasza do skorzystania z uroku spacerów i wypoczynku nad Wisłą

Kolejny fragment otwarty!
— Hanna Gronkiewicz (@hannagw)

O otwarciu informuje na swojej stronie również Muzeum Sztuki Nowoczesnej. -Tym samym warszawiacy będą mogli już bez ograniczeń spacerować i jeździć na rowerze brzegiem Wisły aż do mostu Gdańskiego, a także odwiedzać Muzeum nad Wisłą" - pisze muzeum.

Do tej pory wszyscy mogliśmy korzystać z takich atrakcji jak duża strefa dla dzieci, scena plenerowa, filharmonia, trampoliny, plaża z tarasami solarnymi, 'falujące ławki' czy wodny plac zabaw z kamiennymi figurami ryb.

Podziel się

PAP/ Jakub Kamiński

W najbliższy weekend przewidziane są atrakcje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Organizowane będą warsztaty fotograficzne i kulinarne. Dowiecie się też jak samodzielnie wykonać orzeźwiające drinki. Przewidziane jest mini disco dla dzieci, a wieczorem dyskoteka dla dorosłych. Nie zabraknie również opcji dla miłośników sportu.

Przeczytaj też: Hanna Gronkiewicz-Waltz: "w stanie wojennym też takie barierki stały"

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.