Trwa ładowanie...
d91y0f7

Nowy pokaz w Parku Fontann! (ZDJĘCIA)

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy pokaz w Parku Fontann! (ZDJĘCIA)
d91y0f7

Uchylamy rąbka tajemnicy na temat nowego pokazu w Multimedialnym Parku Fontann na Podzamczu. "Światła wody” to przygotowany na rok 2015 nowy spektakl, który swoją premierę będzie miał jutro, 1 maja o 21:00.Mamy dla Was zdjęcia z próby, zobaczcie!

Pokaz fontann to także inauguracja obchodów jubileuszu 60-lecia Stołecznej Estrady, która jest odpowiedzialna za przygotowanie spektaklu oraz inne wydarzenia w naszym mieście. Więcej na temat obchodów możecie dowiedzieć się na specjalnej, jubileuszowej stronie .

*Pokaz potrwa 25 minut, a animacjom prezentowanym na wodnym ekranie towarzyszyć będą komputerowo sterowane fontanny, światła i lasery oraz specjalnie dobrana ilustracja muzyczna. *Warszawiacy będą mogli go oglądać do 26 września , we wszystkie kolejne piątki i w soboty o godz. 21 (w maju i we wrześniu) oraz o 21.30 (czerwiec, lipiec, sierpień).

d91y0f7

Multimedialny Park Fontann ma już pięć lat i jest największym tego typu przedsięwzięciem w Polsce. Z 367 dysz wodnych tryska jednocześnie nawet 30 tysięcy litrów wody na minutę. W ubiegłym roku pokaz obejrzało 800 tysięcy widzów.


Zobacz także: Co robić w Warszawie w długi weekend? Oto nasze propozycje!

d91y0f7

Podziel się opinią

Share

d91y0f7

d91y0f7