Trwa ładowanie...
de7urqf

Nowy prywatny klub kultury we Włochach

STUDIO AKCJA - w najbliższą sobotę impreza z okazji otwarcia!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy prywatny klub kultury we Włochach
de7urqf

*25 maja zostanie otwarty nowy, sąsiedzki klub kultury w dzielnicy Włochy . *

STUDIO AKCJA to kameralne miejsce, gdzie zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli rozwijać swoje pasje. W ramach warsztatów odbywających się w tym miejscu będzie okazja, aby rozwinąć twórcze umiejętności (film, fotografia, plastyka), przypomnieć sobie tajniki domowego rzemiosła, dowiedzieć się, jak dbać o ciało i umysł.

Latawiec jest symbolem naszego klubu. Dlaczego? Bo kojarzy nam się z marzeniami, wolnością, latem i dzieciństwem, czyli ze wszystkim, co przyjemne! Chcielibyśmy, aby zajęcia w naszym klubie były dla Was powrotem do świata wyobraźni i marzeń. Nie tylko w czasie wakacji, ale przez cały rok. Spotkania ze sztuką, fotografią i filmem, warsztaty z rękodzieła, czy kursy kreatywności to tylko kilka pierwszych propozycji, dzięki którym będziecie mogli rozwijać swoje pasje i spotykać się z ciekawymi osobami. W ubiegłą niedzielę namalowaliśmy na ścianie pierwsze latawce. Niech zachęcą one wszystkich do odwiedzenia naszego nowego, magicznego miejsca – Studia Akcja. Zaczynamy już w sobotę 25 maja!

de7urqf

Zapraszamy na piknik otwarcia Studia Akcja. Będzie to znakomita okazja do tego, aby zobaczyć, jak wygląda to miejsce, kim są osoby prowadzące zajęcia i zapoznać się na żywo z ofertą. To miejsce tworzone dla mieszkańców, więc czas się poznać! W trakcie pikniku poznacie wszystkich instruktorów. Będzie można z nimi porozmawiać i o wszystko zapytać.

SZCZEGÓŁOWY PLAN PIKNIKU:

MŁODSI:

10:00-12:00 LATAWCE – warsztaty tworzenia latawców! (Uwaga: Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność przybycia) 12:00-12:40 (Sala 2) Krótka zabawa z kotem w butach (Puss in Boots), czyli mini teatr po angielsku.

de7urqf

12:30-13:30 (Sala Plastyczna) Stwórz własny znak. Zaprojektuj swoją indywidualna przypinkę.

13:00-14:00 (Sala 2) Podróż filmowa z Krzysztofem!

13.00-15.00 GIGANTYCZNE BAŃKI i baloniki będzie dla nas robić: Teatr Ognia Circus Maximus.

STARSI:

de7urqf

14:30-16:00 (Plac zieleni 1) Poczuj smak sztuki! Stała kolorowa martwa natura, różne techniki wykonania do wyboru.

14:00-15:00 (Sala Plastyczna) Pokaz robienia biżuterii różne techniki, decoupage, koraliki z elementów filcowych. Z każdej techniki coś małego. Każdy będzie mógł zrobić sobie bransoletkę, kolczyki lub wisiorek!

Studio Akcja, ul. Dwudziestolatków 3, Warszawa Włochy ( MAPA )
* www.studioakcja.pl*

de7urqf

Podziel się opinią

Share
de7urqf
de7urqf