Trwa ładowanie...
rowery

Nowy sezon z Veturilo rozpoczęty!

Stacji w tym roku będzie prawie trzy razy więcej niż w ubiegłym

Share
Nowy sezon z Veturilo rozpoczęty!
d18vdhq

Jako pierwsze uruchomione zostaną dotychczasowe stacje oraz nowe – w Śródmieściu, na Pradze Północ, Pradze Południe, Ochocie, Woli, Mokotowie oraz na Bielanach i Ursynowie.

W tym samym czasie uruchomione zostaną również wypożyczalnie sfinansowane przez firmy prywatne przy Galerii Mokotów i przy ul. Poleczki. W połowie kwietnia uruchomione zostaną stacje na Targówku, Żoliborzu i Białołęce. W maju będzie można wypożyczać rowery w kolejnych, nowych stacjach na Ursynowie, Ochocie oraz we Włochach, a także w stacjach uruchomionych w ramach systemu „Pedałuj i Płyń”. Najprawdopodobniej rowery Veturilo będzie można w tym roku wypożyczyć także w Konstancinie – Jeziornie.

d18vdhq

ZTM przygotował specjalną mapę zawierającą lokalizacje stacji a także przystępną instrukcję obsługi systemu. Od 15 kwietnia będzie można ją otrzymać m.in. w Punktach Obsługi Pasażerów ZTM. Od 8 kwietnia dostępna jest w punktach Warszawskiej Informacji Turystycznej: na lotnisku Chopina (Terminal A, hala przylotów), w centrum informacyjnym w PKiN (wejście od ul. E. Plater, obok Muzeum Techniki) i na Rynku Starego Miasta 19/21/21a.

Mapę będzie można otrzymać także od informatorów ZTM, którzy będą dyżurowali od 9 do 15 kwietnia (w godz. 7.00 – 13.00 oraz 15.00 – 19.00) przy wybranych stacjach Veturilo: Dworzec Centralny, pl. Konstytucji, Politechnika, pl. Bankowy, Dworzec Gdański, Kijowska-Dworzec Wschodni, rondo Starzyńskiego, rondo Waszyngtona-Stadion Narodowy, Grójecka-Bitwy Warszawskiej 1920 r., pl. Unii Lubelskiej-Puławska, pętla Os. Górczewska, Fort Bema, Stare Bielany, rondo Żaba, pl. Wilsona, Metro Marymont.

d18vdhq

Podziel się opinią

Share
d18vdhq
d18vdhq