Trwa ładowanie...

Nowy stały punkt "Książek od metra"

Zabierz, przeczytaj i podaj dalej. Do udziału zachęcamy wszystkich warszawiaków!

Nowy stały punkt "Książek od metra"
d1tfpoe
d1tfpoe

Do końca września (lub dłużej) potrwa akcja organizowana przez ''Okienko Otwarte'' i załogę ''Książek od metra''. Zachęcamy wszystkich chętnych do zabrania, wypożyczenia, przeczytania i podania dalej książki.

Przez całą dobę (bo nikt nie zna godziny), książki są zostawiane w ''Okienku Otwartym'' przy ul. Marszałkowskiej 34/50(po tej stronie ulicy, co Kino Luna, między Placem Zbawiciela, a Placem Konstytucji).

A jeśli nie w Okienku Otwartym, to nadal możecie zostawić książkę w komunikacji miejskiej. Jak?

Zobacz, co Ci zalega w domu, co się znudziło, czego już nie chcesz czytać. Podpisz tekstem ''Książek od Metra - facebook.com/CzytamCzytam''. Zostaw książkę, np. w metrze. Tramwaje, autobusy, przystanki - te z wiatami - też się ''bawią'', więc jak ktoś metrem nie jeździ, to ma wiele innych miejsc, w których może zostawić, to czego już nie czyta.

d1tfpoe

Można też zostawić w PKP - niech książki poinformują o akcji resztę kraju. Niech ludzie próbują w swoich miastach.**

*Ważne: *Książki rozkładamy po jednej sztuce - nie w siatkach / reklamówkach / kartonach. To nie makulatura i nie bomba. Nie robimy SSK - Składowisk Starych Książek.
*Zasada: *Jeden wagon - jedna książka. Jeden autobus - jedna książka. Jeden przystanek - jedna książka.

INFORMACJA DLA ZNAJDUJĄCEGO: Szukaj na pierwszych stronach inf. o tym, czy jest to książka z akcji, czy czyjaś zguba. Jeśli jest podpisana, to przeczytaj i podaj dalej; później jesteś ''Zostawiającym''. Zostawiający znalezioną - zostawia w innym miejscu/autobusie/tramwaju.

Zrób zdjęcie znaleziska, opisz gdzie znalazłeś. Wszystko wyślij na adres:

d1tfpoe

czytam-czytam@szeptem.pl

d1tfpoe
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tfpoe