Trwa ładowanie...

Nożownik zatrzymany!

Napadał, groził nożem i dokonywał rozboju

Share
Nożownik zatrzymany!
d16297u

Policjanci otrzymali wczoraj informację o napadzie z użyciem noża, do jakiego doszło na Pradze Północ . Natychmiast zajęli się ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy. Funkcjonariusze sprawdzili okoliczności sprawy. Z ustaleń, wynikało, że młody mężczyzna napadł na pokrzywdzonego, wymachiwał i groził użyciem noża, a następnie wyrwał torbę z zawartością i uciekł. Poszkodowany ocenił straty na kwotę 500 złotych.

Funkcjonariusze dobrze znają praskie zakamarki. Szybko przeprowadzili rozpoznanie operacyjne i zebrali dokładnie materiał dowodowy. Szybko doszli do tego, kto to zrobił - był to 23-letni obywatel Gruzji. Został już zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Doprowadzony do prokuratury usłyszał zarzut rozboju z użyciem noża. Prokurator przychylił się do wniosku policji o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Decyzją sądu, mężczyzna trafił do aresztu na okres dwóch miesięcy. Niestety, to nie pierwszy jego wybryk. 23-letni Gruzin był już karany za wymuszenie rozbójnicze i inne przestępstwa.

d16297u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16297u