Trwa ładowanie...
d4a1zt1

Nurkowanie w ogromnym akwarium nad Wisłą. Rusza Dive Spot Warsaw!

Konstrukcja przypomina ogromne akwarium. Jest wysoka na 3,2 metra i szeroka na 7,5.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nurkowanie w ogromnym akwarium nad Wisłą. Rusza Dive Spot Warsaw!
d4a1zt1

Przy Placu Zabaw nad Wisłą 20 maja zostanie uruchomiony basen do nurkowania. To niezwykła konstrukcja wykonana ze stali. Każdy będzie mógł się zanurzyć w wielkim akwarium.

Dive Spot Warsaw to miejsce, w którym będzie można nauczyć się nurkować i podszkolić swoje umiejętności. Konstrukcja przypomina ogromne akwarium. Jest wysoka na 3,2 metra i szeroka na 7,5. W porównaniu do zwykłych basenów, które mają 2 metry głębokości Dive Spot ma aż 3,2 metra. Stanie między Mostem Świętokrzyskim a Kolejowym.

Przechodnie, spacerując wzdłuż bulwarów nad Wisłą, będą mogli podglądać nurkujących, ponieważ szyby obiektu są przezroczyste. Nocą Dive Spot będzie podświetlony.

d4a1zt1

Głównym celem pomysłodawców tego obiektu jest popularyzacja nurkowania oraz udostępnienie miejsca i sprzętu osobom, które chcą rozpocząć przygodę z nurkowaniem.

Dive Sport Warsaw. Basen dla płetwonurków, który stanie nad Wisłą (fot. Materiały firmy Waterfall)

Inne atrakcje

Z basenu będą mogli korzystać zaawansowani nurkowie, ale też początkujący pod okiem instruktora. Wystarczy wziąć ręcznik i klapki.

d4a1zt1

Wokół basenu działa zaplecze sprzętowe oraz gastronomiczne. Jest też tor do jazdy bmxem i warsztat rowerowy. Przy Dive Spot 20 maja wystartuje klubokawiarnia Plac Zabaw, gdzie będą odbywały się projekcje filmowe, koncerty czy targi Slow Market.

Przeczytaj też: Kuchnia meksykańska, izraelska, gruzińska i indonezyjska. Rusza Gastro Targ na Chmielnej!

d4a1zt1

Podziel się opinią

Share

d4a1zt1

d4a1zt1