Trwa ładowanie...
d3c7fu5

Obcy, Transformers, Hulk i Mercedes...ze złomu (WIDEO)

Nowa odsłona Galerii Figur Stalowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Obcy, Transformers, Hulk i Mercedes...ze złomu (WIDEO)
d3c7fu5

Wydawałoby się, że przedmioty ze stali, które trafiają na złom, kończą swój żywot. Jednak nie przy Przejazdowej 17. W Pruszkowie, przy tej niewielkiej ulicy mieści się wyjątkowe złomowisko "przy czołgu". Części, które tam trafiają, nabierają nowych kształtów, nowego życia.

Predator, Terminator, Transformers czy Hulk zostali stworzeni przez artystów posługujących się jedynie tym, co znaleźli na złomowisku przy Przejazdowej. Efekty są niesamowite. Figury dopracowane w najmniejszym detalu idealnie odzwierciedlają postaci i kreatury z filmów.

To nie tylko jedyna w swoim rodzaju forma sztuki, ale także dobre źródło dochodu. Jedna figura może kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Tych, których nie stać na takie fanaberie, mogą je podziwiać w Galerii Figur Stalowych na złomowisku przy Przejazdowej 17 w Pruszkowie.

Z pruszkowskim złomowiskiem "przy czołgu" współpracują artyści z całego świata. Ostatnim dziełem jest samochód złożony z tysięcy części, wzorowany na kultowym Mercedesie-Benz 300 SLR z 1955 r.

Przeczytaj też: AK wykonało wyrok śmierci na "kacie Warszawy". Akcja Kutschera miała miejsce dokładnie 72 lata temu

Podziel się
d3c7fu5

Podziel się opinią

Share

d3c7fu5

d3c7fu5