Trwa ładowanie...

Obcy, Transformers, Hulk i Mercedes...ze złomu (WIDEO)

Nowa odsłona Galerii Figur Stalowych.

Share
Obcy, Transformers, Hulk i Mercedes...ze złomu (WIDEO)
d37hxcl

Wydawałoby się, że przedmioty ze stali, które trafiają na złom, kończą swój żywot. Jednak nie przy Przejazdowej 17. W Pruszkowie, przy tej niewielkiej ulicy mieści się wyjątkowe złomowisko "przy czołgu". Części, które tam trafiają, nabierają nowych kształtów, nowego życia.

Predator, Terminator, Transformers czy Hulk zostali stworzeni przez artystów posługujących się jedynie tym, co znaleźli na złomowisku przy Przejazdowej. Efekty są niesamowite. Figury dopracowane w najmniejszym detalu idealnie odzwierciedlają postaci i kreatury z filmów.

To nie tylko jedyna w swoim rodzaju forma sztuki, ale także dobre źródło dochodu. Jedna figura może kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Tych, których nie stać na takie fanaberie, mogą je podziwiać w Galerii Figur Stalowych na złomowisku przy Przejazdowej 17 w Pruszkowie.

Z pruszkowskim złomowiskiem "przy czołgu" współpracują artyści z całego świata. Ostatnim dziełem jest samochód złożony z tysięcy części, wzorowany na kultowym Mercedesie-Benz 300 SLR z 1955 r.

d37hxcl

Podziel się opinią

Share
d37hxcl
d37hxcl