Trwa ładowanie...

Oblał benzyną i próbował udusić linką holowniczą!

Policja zatrzymała 29-latka, który wybił szyby w samochodzie należącym do mężczyzny, którego wpierw pobił, następnie oblał benzyną, założył mu na szyję linkę holowniczą i dusił
Share
Oblał benzyną i próbował udusić linką holowniczą!
d24lsko

Funkcjonariusze z posterunku w Sobieniach pod Warszawą ustalili, że 29-letni mężczyzna podczas kłótni z innym, 42-letnim, mężczyzną powybijał szyby w jego volkswagenie. Na tym jednak nie poprzestał, bo pobił właściciela samochodu, oblał go benzyną oraz założył mu na szyję linkę holowniczą i zaczął dusić. Policjanci wezwali do poszkodowanego pogotowie ratunkowe, mężczyzna trafił do szpitala.

Na widok mundurowych sprawca uciekł do pobliskiego lasu. Funkcjonariusze wezwali posiłki i kontynuowali pościg. Po kilku godzinach zatrzymali podejrzewanego mężczyznę na nadwiślańskich bagnach. 29- latek trafił do aresztu.

Materiały w tej sprawie trafiły natychmiast do prokuratury, wobec mężczyzny został złożony wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. 29- latkowi zostały przedstawione łącznie cztery zarzuty, w tym za kierowanie gróźb karalnych, uszkodzenie ciała, i uszkodzenie rzeczy. Jeszcze dziś mężczyzna trafi przed oblicze sądu.

d24lsko

Podziel się opinią

Share
d24lsko
d24lsko