Trwa ładowanie...

Ochota. 21-latek pobił swoją babcię i znęcał się nad ojcem

21-latek znęcał się nad rodziną. Pobił swoją babcię i i znęcał się nad ojcem. Został zatrzymany i aresztowany przez policję.

Ochota. 21-latek pobił swoją babcię i znęcał się nad ojcem
d35g57x
d35g57x

Pobił swoją babcię, od roku znęcał się fizycznie i psychicznie nad ojcem. Ukradł zabytkowy zegar i kolekcję klaserów. 21-latek został zatrzymany przez policję i tymczasowo aresztowany. W chwili zatrzymania miał 1,5 promila alkoholu we krwi.

Policjanci z Ochoty zatrzymali 21-latka po tym, jak pobił on swoją babcię. Do zdarzenia doszło kilka dni temu w jednym z mieszkań na terenie dzielnicy. Z relacji domowników wynikało, że młody chłopak od dłuższego czasu znęca się nad babcią i ojcem. Ostatnio również ukradł ojcu zabytkowy zegar i 11 klaserów z zawartością kolekcjonerskich znaczków pocztowych. Pokrzywdzeni zdecydowali się złożyć zawiadomienie o przestępstwie.

Mężczyzna w chwili zatrzymania był pijany, miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany i usłyszał zarzuty za znęcanie się nad rodziną i kradzież. Na podstawie zebranego materiału dowodowego sąd zdecydował się na zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na trzy miesiące.

Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

d35g57x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35g57x