Trwa ładowanie...
d30etms

Ochota. Policjanci rozwikłali zagadkę podpalonego mężczyzny

Funkcjonariusze z Ochoty zatrzymali obywatela Mołdawii podejrzanego o morderstwo i podpalenie mężczyzny. Zwłoki znaleziono pod koniec marca w zaroślach. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
36-latkowi postawiono zarzuty
36-latkowi postawiono zarzuty (policja.waw.pl, Fot: Stołeczna policja)
d30etms

Stołeczni funkcjonariusze zajmowali się sprawą od marca bieżącego roku, kiedy to częściowo spalone zwłoki mężczyzny zostały znalezione przez przypadkowego spacerowicza.

Kilka dni temu 36-letni mężczyzna podejrzany o zabójstwo został zatrzymany przez policję z ochockiego wydziału zwalczającego przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu. Usłyszał już zarzuty za zabójstwo oraz ograbienie zwłok. Sąd wydał decyzję o tymczasowym trzymiesięcznym aresztowaniu.

Funkcjonariusze tłumaczą, że mężczyźni spotykali się na terenie Ochoty i razem spożywali alkohol. - W pewnym momencie doszło między nimi do awantury, podczas której 36-latek wyciągnął z kieszeni spodni nóż i ranił nim pokrzywdzonego. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Obywatel Mołdawii obawiając się konsekwencji, podpalił zwłoki - wyjaśnia stołeczna policja.

d30etms

Zobacz także: Ale jaja! Ukradł ponad tysiąc jaj i pójdzie do więzienia

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Przeczytaj też: Warszawa przygotowała prezent dla małego księcia

d30etms

Podziel się opinią

Share
d30etms
d30etms