Trwa ładowanie...

Ochota: tragiczny finał pożaru w bloku. Nie żyje jedna osoba

Cztery zastępy straży pożarnej gasiły ogień, który wybuchł po godzinie pierwszej na warszawskiej Ochocie.
Share
Ochota: tragiczny finał pożaru w bloku. Nie żyje jedna osoba
d14fpk4

Do pożaru doszło w mieszkaniu przy ulicy Kaliskiej 17 na warszawskiej Ochocie . Ogień pojawił się na trzeciej kondygnacji budynku, ale nie rozprzestrzenił się na pozostałe lokale. Niestety strażacy, którzy przystąpili do akcji gaśniczej, natrafili na ciało zwęglonego mężczyny.

Jak podaje tvnwarszawa.pl, pożar wybuchł po godzinie pierwszej na trzeciej kondygnacji bloku mieszkalnego przy ulicy Kaliskiej 17. Cztery zastępy straży pożarnej gasiły ogień. Niestety strażacy podczas akcji natrafili na tragiczne znalezisko.* *

- Podczas gaszenia i przeszukiwania pomieszczeń natrafiliśmy na zwęglone zwłoki mężczyzny. Z naszych informacji wynika, że nie było innych osób poszkodowanych - mówi Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej w rozmowie z tvnwarszawa.pl. Dodaje, że udąło sie ugasic ogień przed rozprzestrzenieniem się na pozostałe mieszkania w bloku. - Ewakuacja nie była potrzebna - powiedział Konopka.

d14fpk4

Stołeczna polcija potwierdza informacje o znalezieniu ciała spalonego mężczyzny. - Na miejscu był prokurator, który przejął sprawę i prawdopodobnie powoła biegłego do zbadania okoliczności śmierci człowieka - podała tvnwarszawa.pl Ewa Sitkiewicz z sekcji prasowej komendy w Warszawie.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Przeczytajcie również: Praga Północ. Mieszkańcy będą świętować Nowy Rok bez fajerwerków

d14fpk4

Podziel się opinią

Share
d14fpk4
d14fpk4