Trwa ładowanie...

Od 1 września nowy rozkład jazdy Kolei Mazowieckich

Przewoźnik poinformował o zmianach m.in. w związku z prowadzonymi remontami.

Od 1 września nowy rozkład jazdy Kolei Mazowieckich
d2tukts
d2tukts

Od początku przyszłego miesiąca aż do 17 października br. Koleje Mazowieckie wprowadzają nowy rozkład jazdy.

Na linii Warszawa-Skierniewice nadal odbywa się remont , dlatego:

- ruch pociągów na odcinku Grodzisk Maz. – Żyrardów będzie prowadzony wahadłowo, po jednym czynnym torze;

- część pociągów do/z Skierniewic i Żyrardowa będzie kursować w skróconej relacji.

d2tukts

Trasa ze stolicy do Łukowa, w dniach 5-7 września to utrudnienia na odcinku Warszawa Rembertów - Sulejówek Miłosna. Ruch pociągów będzie prowadzony wahadłowo po jednym torze, a wszystko w związku z przebudową stacji Warszawa Rembertów. W tych dniach większość pociągów do/z Mińska Mazowieckiego i Mrozów zostanie odwołana.

Na szlaku Warszawa-Małkinia dalsza modernizacja będzie prowadzona na odcinku: Zielonka - Wołomin – Tłuszcz – Łochów – Sadowne Węgrowskie. Utrzymana zostanie zastępcza komunikacja autobusowa: Tłuszcz - Sadowne Węgrowskie. Część pociągów może zostać odwołana.

Na linii nr 7 Warszawa – Dęblin wystąpią utrudnienia w kursowaniu pociągów. Będą prowadzone prace związane z budową tunelu drogowego w Międzylesiu i pociągi pojadą jednym torem na odcinku Warszawa Wawer – Warszawa Falenica. Zmiany potrwają aż do 12 grudnia.

Utrudnienia wystąpią też na tzw. linii radomskiej. W związku z modernizacją stacji Radom nastąpi całkowita przerwa w kursowaniu pociągów na odcinku Lesiów – Radom. Zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.

d2tukts

I wreszcie, na trasie z Warszawy do Działdowa w wybrane dni będą trwały prace przy poprawie parametrów infrastruktury kolejowej. Dlatego rozkład jazdy zmieni się tu kilkukrotnie. Kolejarze na bieżąco będą informować o występujących utrudnieniach. Szczegóły wszystkich zmian dostępne są tutaj .

Przeczytajcie też: Remont torów na Grójeckiej

d2tukts
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tukts