Trwa ładowanie...
holderName

Od środy Turniej Piłkarski „O Puchar Pamięci Małego Powstańca”

Dodatkową atrakcją będzie Piknik Powstańczy, który rozpocznie się w czwartek 1 sierpnia
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Od środy Turniej Piłkarski „O Puchar Pamięci Małego Powstańca”
holderName

Celem tej imprezy jest upamiętnienie najmłodszych uczestników Powstania Warszawskiego oraz budowanie atmosfery przyjaźni pomiędzy młodymi sportowcami z różnych krajów. Honorowym patronem turnieju jest prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

*Turniej odbędzie się w dniach 31 lipca-2 sierpnia na stadionie Polonii Warszawa przy ulicy Konwiktorskiej 6 ( MAPA ). *Uroczystość rozpoczęcia zawodów odbędzie się w środę 31 lipca, o godz. 10:00. Rozgrywki środowe potrwają od godz. 10:00 do 13:30. W czwartek, 1 sierpnia, mecze odbędą się w godz. 10:30-13:00.

W tym roku w turnieju weźmie udział około 200 uczestników z Polski, Niemiec, Ukrainy i Anglii. Nasz kraj reprezentować będą zespoły z Warszawy i okolic: Polonia Warszawa, Przyszłość Włochy, Milan Milanówek i Kosa Konstancin. Rywale zagraniczni to Fortuna Dusseldorf (Niemcy), FK Lwów (Ukraina), Karpaty Lwów (Ukraina) i 303 Polish Soccer Club Northampton (Anglia).

holderName

Zawody będą toczyły się w grupach systemem każdy z każdym, a o ostatecznej kolejności zadecydują gry w systemie pucharowym. Zwycięzca turnieju zostanie wyłoniony w meczu finałowym, który odbędzie się w piątek, 2 sierpnia, o godzinie 11:00. Obrońcą Pucharu Pamięci Małego Powstańca są Karpaty Lwów.

Dodatkową atrakcją będzie Piknik Powstańczy, który rozpocznie się w czwartek, 1 sierpnia, o godzinie 17:30, na dziedzińcu stadionu Polonii. Przed rozpoczęciem pikniku, o godz. 17:00, uczestnicy wydarzenia złożą kwiaty pod pomnikiem Małego Powstańca na Podwalu.

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName