ycipk-2n1kix

Od środy Turniej Piłkarski „O Puchar Pamięci Małego Powstańca”

Dodatkową atrakcją będzie Piknik Powstańczy, który rozpocznie się w czwartek 1 sierpnia
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Od środy Turniej Piłkarski „O Puchar Pamięci Małego Powstańca”
ycipk-2n1kix

Celem tej imprezy jest upamiętnienie najmłodszych uczestników Powstania Warszawskiego oraz budowanie atmosfery przyjaźni pomiędzy młodymi sportowcami z różnych krajów. Honorowym patronem turnieju jest prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz.

*Turniej odbędzie się w dniach 31 lipca-2 sierpnia na stadionie Polonii Warszawa przy ulicy Konwiktorskiej 6 ( MAPA ). *Uroczystość rozpoczęcia zawodów odbędzie się w środę 31 lipca, o godz. 10:00. Rozgrywki środowe potrwają od godz. 10:00 do 13:30. W czwartek, 1 sierpnia, mecze odbędą się w godz. 10:30-13:00.

W tym roku w turnieju weźmie udział około 200 uczestników z Polski, Niemiec, Ukrainy i Anglii. Nasz kraj reprezentować będą zespoły z Warszawy i okolic: Polonia Warszawa, Przyszłość Włochy, Milan Milanówek i Kosa Konstancin. Rywale zagraniczni to Fortuna Dusseldorf (Niemcy), FK Lwów (Ukraina), Karpaty Lwów (Ukraina) i 303 Polish Soccer Club Northampton (Anglia).

ycipk-2n1kix

Zawody będą toczyły się w grupach systemem każdy z każdym, a o ostatecznej kolejności zadecydują gry w systemie pucharowym. Zwycięzca turnieju zostanie wyłoniony w meczu finałowym, który odbędzie się w piątek, 2 sierpnia, o godzinie 11:00. Obrońcą Pucharu Pamięci Małego Powstańca są Karpaty Lwów.

Dodatkową atrakcją będzie Piknik Powstańczy, który rozpocznie się w czwartek, 1 sierpnia, o godzinie 17:30, na dziedzińcu stadionu Polonii. Przed rozpoczęciem pikniku, o godz. 17:00, uczestnicy wydarzenia złożą kwiaty pod pomnikiem Małego Powstańca na Podwalu.

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2n1kix

ycipk-2n1kix
ycipk-2n1kix