Trwa ładowanie...

Oddaj krew i pójdź za darmo na mecz Legii

Zbliża się kolejna akcja zbiórki krwi organizowana przez Krewkich Legionistów

Share
Oddaj krew i pójdź za darmo na mecz Legii
d41rhot

Już jutro na stadionie Legii będzie można podzielić się tym, czego w naszym organizmie mamy w nadmiarze. Wszyscy, którzy 27 czerwca honorowo oddadzą krew podczas akcji organizowanej przez Krewkich Legionistów, otrzymają bilety na pierwszy mecz Legii w przyszłym sezonie, który zostanie rozegrany przy ul. Łazienkowskiej. Mecz z Podbeskidziem odbędzie się 25 lipca, a do "nabicia" biletu wymagane będzie podanie numeru karty kibica.

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie przygotowało również dla każdego, kto odda honorowo krew na akcji, białą koszulkę z motywem krwiodawstwa.

Dzięki Sekcji Strzeleckiej Legii Warszawa podczas zbiórki będzie rozstawiony specjalny namiot, w którym czekający na swoją kolej, będą mogli postrzelać z laserowego karabinu. Ponadto spośród osób, które oddadzą krew podczas akcji, organizatorzy rozlosują jedną, która otrzyma karnet na strzelnicę Legii przy ul. Czerniakowskiej. Tam już pod okiem instruktora (w umówionym terminie) szczęśliwy honorowy dawca krwi będzie miał możliwość postrzelania z prawdziwego karabinu.

d41rhot

Okres wakacyjny to czas, w którym w Warszawie występuje największy niedobór krwi. Warto więc wygospodarować chwilę, by swoim drobnym gestem uratować komuś życie. To już kolejna Honorowa Zbiórka Krwi organizowana przez KHDK Krewcy Legioniści we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa. Zbiórka odbędzie się w sobotę 27 czerwca w godzinach od 10:00 do 15:00 na stadionie Legii. W akcji będą brały udział dwa autokary - krwiobusy z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie.

d41rhot
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41rhot
d41rhot