Trwa ładowanie...

Oderwij się od ziemi. Park trampolin otwiera się dla warszawiaków

To wyjątkowe miejsce, w którym każdy może dostać skrzydeł

Oderwij się od ziemi. Park trampolin otwiera się dla warszawiaków
d1bo69d
d1bo69d

Już jutro oficjalnie zostanie otwarty pierwszy w Warszawie park trampolin. Hangar 646 na Gocławiu przy Wale miedzeszyńskim 646 to aż 2 700 metrów kwadratowych przestrzeni wypełnionych trampolinami, planszami i batutami sportowymi. Można też zanurkować do basenu wypełnionego miękkimi gąbkami.

- Stworzyliśmy miejsce, w którym dobrze poczują się zarówno dzieci jak i dorośli. Zależało nam na takim miejsca, w którym czysta rozrywka łączyłaby się ze sportem, z aktywnym sposobem spędzania wolnego czasu - mówi Igor Konefał, jeden z założycieli Hangaru 646.

Park trampolin powstał w dawnym hangarze lotniczym na Gocławiu. Przestrzeń została zaprojektowana w sposób minimalistyczny, zachowując industrialny charakter miejsca. Wszędzie unosi się jeszcze zapach "nowości". Wiszący pod sufitem szybowiec przypomina o historii tego miejsca.

Przestrzeń parku trampolin została tak podzielona, by mogły się tam odbywać różne aktywności. Jest miejsce do gry w zbijaka, pole do gry w koszykówkę, miejsce do skoków do ogromnego basenu wypełnionego gąbkami czy najazdy dla snowboardzistów.

d1bo69d

Każdy, kto chce skorzystać z atrakcji w Hangarze 676, musi zarezerwować przez internet konkretny termin. Wszystko po to, by na sali nie przebywało zbyt dużo osób, co również wpływa na bezpieczeństwo uczestników zabawy. Bilety do parku trampolin można kupić wyłącznie przez internet. Za godzinną zabawę trzeba zapłacić 29 zł, grupy powyżej 12 osób płacą 24 zł/os. Z rampy można korzystać za 10 zł.

d1bo69d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bo69d