Trwa ładowanie...

"OdLOTowa" praca czeka! LOT szuka chętnych do pracy na Lotnisku Chopina w Warszawie

LOT po raz 3. szuka kilkudziesięciu nowych pracowników na Lotnisku Chopina w Warszawie. Poprzednie edycje "OdLOTowej pracy" przyciągnęły już 2000 chętnych. Ponad 20 z nich zostało w Locie na dłużej.

"OdLOTowa" praca czeka! LOT szuka chętnych do pracy na Lotnisku Chopina w WarszawieŹródło: Wikipedia
d1cnb6l
d1cnb6l

Rusza 3. edycja programu "OdLOTowa praca". LOT szuka kilkudziesięciu osób do pracy na Lotnisku Chopina w Warszawie. Uczestnicy programu będą musieli m.in. pomagać pasażerom w terminalu, udzielać informacji na temat lotów i wspierać przesiadających się na lotnisku w Warszawie. Nowych pracowników czeka także współpraca z lotniskowymi służbami i wsparcie procesu obsługi naziemnej samolotu.

Warszawa. LOT szuka na wakacje

LOT szuka osób, które nie boją się pracy w międzynarodowym środowisku i chcą poznać funkcjonowanie lotniska od środka. Praca ma trwać minimum trzy miesiące w okresie od czerwca do października. Ci, którzy przepracują pełne trzy miesiące, na koniec pracy otrzymają coś jeszcze - darmowy bilet typu "stand by" w dwie strony, obowiązujący na dowolnej trasie. Do wyboru jest ponad 120 kierunków. LOT nowym pracownikom zapewni szkolenia przygotowujące do wykonywania powierzonych zadań i naukę od najlepszych specjalistów.

- Bierzemy pod skrzydła osoby, które podczas trzymiesięcznej współpracy mogą kształcić się pod okiem najlepszych specjalistów w branży. Ci, którzy sprawdzą się w wakacje, mają szansę na stałe zatrudnienie - mówi Maciej Wilk, członek zarządu d.s. operacyjnych.

Kandydaci muszą się wykazywać przede wszystkim dobrą znajomością języka angielskiego (poziom B2). Przewoźnik ceni sobie też łatwość w nawiązywaniu kontaktów, pozytywne nastawienie do drugiego człowieka i dyspozycyjność. Zainteresowania wszystkim co lata, podróżowaniem i szeroko pojętą branżą lotniczą oczywiście też będą mile widziane.

W 2019 roku LOT przewiózł 10 mln pasażerów. Jest to o prawie 6 mln więcej niż 2015 r. W ofercie przewoźnika znajdują się bezpośrednie loty do lotnisk w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chinach, Japonii, Korei Południowej, Singapurze, Indiach i na Sri Lance. Niedawno LOT przejął linię lotniczą Condor.

d1cnb6l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cnb6l