Trwa ładowanie...
d2jnv8p

Odmrażanie gospodarki. Koleje Mazowieckie przywracają kolejne pociągi

Koleje Mazowieckie przywracają do rozkładu kolejne połączenia. "W związku z rosnącym zainteresowaniem" podróżni będą mogli korzystać z dodatkowych pociągów. Nowy rozkład obowiązywać będzie od 1 czerwca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odmrażanie gospodarki. Koleje Mazowieckie przywracają kolejne pociągi
Odmrażanie gospodarki. Koleje Mazowieckie przywracają kolejne pociągi (pixabay.com)
d2jnv8p

Odmrażanie gospodarki. Koleje Mazowieckie przywracają połączenia

Przypomnijmy, że Koleje Mazowieckie 18 maja przywróciły do rozkładu blisko 50 pociągów, które zawieszone były z powodu pandemii koronawirusa. Kolejne połączenia mają pojawić się w poniedziałek 1 czerwca. Jak podaje przewoźnik decyzja ta podyktowana jest "rosnącym zainteresowaniem podróżnych korzystaniem z przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich". Dzięki temu Warszawa zyska dodatkowe połączenia z Grodziskiem Mazowieckim, Mińskiem Mazowieckim, Tłuszczem, Wołominem oraz Zielonką.

Z komunikatu opublikowanego na stronie przewoźnika jednoznacznie wynika, że zmiany dotyczą pociągów w całej relacji, np. na trasie Warszawa Wschodnia - Grodzisk Mazowiecki, Warszawa Wileńska - Wołomin Słoneczna czy Warszawa Wileńska - Tłuszcz.

d2jnv8p

Nowe kursy pojawią się też na wyznaczonych odcinkach tras: Grodzisk Mazowiecki – Mrozy ( pociąg na odcinku Grodzisk Mazowiecki – Warszawa Zachodnia oraz Mińsk Mazowiecki – Mrozy), Warszawa Zachodnia – Mrozy ( pociąg na odcinku Mińsk Mazowiecki – Mrozy), Grodzisk Mazowiecki – Mińsk Mazowiecki ( pociąg na odcinku Warszawa Wschodnia – Mińsk Mazowiecki). Dokładny wykaz nowych połączeń z rozkładami jazdy znajduje się na stronie Kolei Mazowieckich.

Zobacz także:Otwieranie przedszkoli i żłobków. Piotr Mueller podsumowuje zachowanie Rafała Trzaskowskiego

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2jnv8p

Podziel się opinią

Share
d2jnv8p
d2jnv8p