Trwa ładowanie...
d3opgkz

Odnalazł się 12-letni Jonathan. Szukała go cała Warszawa

Rozpoznała go jedna z pasażerek autobusu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odnalazł się 12-letni Jonathan. Szukała go cała Warszawa
d3opgkz

12-letni Jonathan Nieradko, poszukiwany od kilku dni w całej Warszawie odnalazł się cały i zdrowy - poinformował oficer prasowy Komendy Policji Warszawa-Mokotów asp. sztab. Robert Koniuszy.

- Jonathan Nieradko został odnaleziony na terenie Ursusa, rozpoznała go jedna z pasażerek autobusu. Policjanci przekazali chłopca rodzicom, cały i zdrowy wraca do domu - powiedział asp. sztab. Robert Koniuszy.

Dodał, że policjanci będą ustalać, dlaczego chłopiec tak długo przebywał poza domem. - Najważniejsze, że chłopiec cały i zdrowy dotarł do rodziców - podkreślił.

d3opgkz

- Dziękujemy za współpracę przy poszukiwaniach chłopca mediom, które szeroko informowały o jego zaginięciu, a także Zarządowi Transportu Miejskiego, który również aktywnie włączył się w akcję - powiedział Koniuszy.

12-latek we wtorek po południu wyszedł z domu na warszawskim Ursynowie i od tamtej pory nie kontaktował z rodziną. Chłopca poszukiwali policjanci w całej Polsce, sprawdzane były m.in. placówki medyczne, noclegownie. Poszukiwaniom nadano pierwszy, czyli najwyższy priorytet. Jak informowała wówczas policja, nie było podejrzenia tzw. porwania rodzicielskiego; rodzinę określano jako zwyczajną, policja nie miała również informacji o problemach wychowawczych z dzieckiem czy kłopotach w szkole.

Źródło: WP Wiadomości

Oprac. Karolina Pietrzak

d3opgkz

Przeczytajcie również: Wizyta Andrzeja Dudy na targach książki zakłócona. Krzyczeli "konstytucja"

d3opgkz

Podziel się opinią

Share

d3opgkz

d3opgkz