Trwa ładowanie...

Odwieczne pytanie "gdzie jest toaleta". Stołeczny Ratusz rozwiązał ten problem

Kiedy pilnie musimy skorzystać z toalety pojawia się pytanie "gdzie jej szukać". Ratusz przygotował dla mieszkańców rozwiązanie. Od dzisiaj w serwisie mapowym stolicy znajdziesz lokalizację toalet.
Share
Poznamy lokalizację wszystkich publicznych toalet
Poznamy lokalizację wszystkich publicznych toaletŹródło: Pixabay.com
d21j20i

Na stronie mapa.um.warszawa.pl nie tylko sprawdzisz lokaliazję WC, a także godziny otwracia, dostępności dla osób z niepełnosprawnościami czy wyposażenia w przewijak.

Stołeczny ratusz poinformował, że na mapie zaznaczonych jest niemal 400 lokalizacji. - Są to zarówno toalety wolnostojące (przenośne), automatyczne toalety miejskie, jak i te umiejscowione w budynkach użyteczności publicznej. Znalazły się tam również lokale gastronomiczne, które na podstawie umowy z miastem, udostępniają swoje ubikacje przechodniom czy turystom - tłumaczy miasto.

Mapa „Warszawa dzisiaj” dostępna jest pod adresem: www.mapa.um.warszawa.pl/mapaApp1/mapa?service=mapa

d21j20i

Wkrótce dane dotyczące toalet zostaną udostępnione również w formie API na miejskiej platformie api.um.warszawa.pl, aby mogły służyć także do tworzenia aplikacji mobilnych.

Ponadto w serwisie możesz wyszukać lokazlizację m.in. bankomatów, placówek szkolnych, cmentarzy oraz miejsc historycznych, czy zabytkowych.

Zobacz także: Patryka Jaki zdradza co zrobi w razie przegranej w Warszawie

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

*Przeczytaj też: Niecodzienny klient sklepu z telewizorami. Musiał interweniować Ekopatrol *

d21j20i

Podziel się opinią

Share
d21j20i
d21j20i