Trwa ładowanie...
dny55ic

Okno na Warszawę 2014 (NASZA FOTORELACJA)

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Okno na Warszawę 2014 (NASZA FOTORELACJA)
dny55ic

Wczoraj cały dzień spędziliśmy na czwartej edycji Okna na Warszawę.* Ta jedna z ważniejszych imprez varsavianistycznych odbyła się na dwóch piętrach Domu Towarowego Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej.* Tegoroczna odsłona wydarzenia odbyła się pod hasłem "Miastopodgląd". Wcześniej nie mieliśmy tak mocnych tematów, impreza była raczej tyglem, w którym zbieraliśmy wszystkie najciekawsze, naszym zdaniem inicjatywy - powiedziała nam Iza Kieszek, jedna z organizatorek, witając gości przy drzwiach - Ta edycja jest pierwszą o tak mocnym temacie przewodnim.

Zobacz: Kim jest Okno na Warszawę?

Zauważyliśmy, że mieszkańcy Warszawy obserwują swoje miasto, fotografują je. Powstaje wiele fotoblogów i stron poświęconych stolicy. Już wcześniej myśleliśmy tez, żeby ta edycja miała temat przewodni i tak powstał Miastopodgląd - dodała.

dny55ic

My bawiliśmy się przednio podglądając nasze miasto. Zrobiliśmy swoją własną literkę przedstawiającą stołeczne budynki z „Bloku Wschodniego”, przepłynęliśmy się drewnianą łodzią oraz stworzyliśmy swoje małe dzieło sztuki odpowiadając na pytanie, z czym kojarzy się nam Warszawa. Zobaczcie naszą fotorelację z Okna na Warszawę!


Zobacz: Znamy program Okna na Warszawę!

dny55ic

Podziel się opinią

Share

dny55ic

dny55ic