Trwa ładowanie...

Okradł imprezę osiemnastkową

Wszedł niezaproszony na imprezę. Wyniósł pieniądze, torebki, płaszcze, czapki, a nawet buty
Share
Okradł imprezę osiemnastkową
d2p3foc

Sprytny sposób na kradzież wymyślił sobie 17-latek z Otwocka. Pomyślał, że na dużej imprezie osiemnastkowej, gdzie wszyscy są mniej więcej w jego wieku, nikt nie zauważy jednej nadprogramowej osoby. W gwarze imprezy nikt nie zauważył 17-latka, który na bieżąco wynosił z osiemnastki pieniądze, torebki i inne kosztowności, jak również czapki, płaszcze oraz... buty.

Podczas kolejnej "rundy" został jednak zatrzymany na gorącym uczynku. W drzwiach wyjściowych pracownicy ochrony zainteresowali się niesioną przez niego... damską torebką. Wezwany na miejsce jubilat zaprzeczył, że był to jeden z zaproszonych przez niego gości.

Rzeczy wynoszone przez 17- latka wróciły do właścicieli, a o sprawie nie została powiadomiona Policja. Jednak* po zakończonej zabawie okazało się, że lista skradzionych podczas imprezy rzeczy jest o wiele dłuższa* i wówczas o pomoc zwrócono się do Komendy Powiatowej Policji w Otwocku. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego wczoraj po południu zatrzymali 17- latka, który wszedł wówczas bez zaproszenia na urodzinową imprezę. Młody chłopak trafił do policyjnej celi. Nie uniknie teraz odpowiedzialności karnej.

d2p3foc

Podziel się opinią

Share
d2p3foc
d2p3foc