Trwa ładowanie...

Okradł nie tylko hondę [WIDEO]

Pamiętacie złodzieja, którego nagrała włączona przez przypadek kamera? Ma na koncie o wiele więcej włamań!

Okradł nie tylko hondę [WIDEO]
dc32k9g

W ręce kryminalnych z Targówka wpadło dwóch mężczyzn podejrzanych o włamanie do samochodu i kradzież. Zdarzenie zostało zarejestrowane na kamerze, która znajdowała się w innym pojeździe i przypadkowo nie została wyłączona. Policjanci na nagraniu rozpoznali doskonale im znanego Mariusza P. Mężczyzna nie działał sam. Zaraz po nim wpadł drugi z podejrzanych, który stał "na czatach”. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na udowodnienie obu mężczyznom jeszcze innych przestępstw - Mariusz P. usłyszał ich łącznie dziewięć, jego 31-letni kolega - sześć. Obaj działali w warunkach recydywy.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w godzinach rannych. Policjanci z Targówka zostali zaalarmowani o włamaniu do hondy przy ulicy Askenazego. Zdarzenie zostało zarejestrowane na kamerze znajdującej się w innym pojeździe (wideo poniżej, akcja zaczyna się od 37 sekundy). Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. **

Policjanci ustalili, że mężczyźni włamywali się także do innych pojazdów. Ich łupem padały głównie radia samochodowe. Do przestępstw doszło w ciągu kilku ostatnich miesięcy na terenie Targówka. Mariusz P. (33 l.) usłyszał łącznie dziewięć zarzutów kradzieży z włamaniem. Wojciech W. usłyszał łącznie sześć zarzutów dotyczących kradzieży z włamaniem. Teraz grozi im kara nawet 15 lat więzienia.

dc32k9g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dc32k9g