Trwa ładowanie...

Okradł samochód. "Charakterystyczny tatuaż Legii Warszawa na łydce"

Policja prosi o pomoc w tej sprawie

Okradł samochód. "Charakterystyczny tatuaż Legii Warszawa na łydce"
d3ss9hv
d3ss9hv

Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa z charakterystycznym tatuażem na łydce.

Do zdarzenia doszło 2 kwietnia tego roku przy ulicy Zgody 5. Nieznany dotąd sprawca po uszkodzeniu zamka w drzwiach dostał się do kabiny kierowcy dostawczego mercedesa i ukradł z niej znajdujące się tam przedmioty.

- Jest to młody mężczyzna w wieku ok 25 lat - opisują policjanci i dodają, że mężczyznę można rozpoznać m.in. po charakterystycznym tatuażu Legii Warszawa na prawej łydce - opisują zdarzenie policjanci z KSP .

- Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12. Informacje, powołując się na sprawę KRP-PM-I-753/17 można przekazać dzwoniąc na numer 22/60 383 92, 22/60 360 06 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl - dodają funkcjonariusze.

d3ss9hv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ss9hv