Trwa ładowanie...

OLT odwołał WSZYSTKIE loty!

Poinformowali o tym wczoraj wieczorem

OLT odwołał WSZYSTKIE loty!
djs11va
djs11va

Linia lotnicza OLT Express poinformowała, że od dziś (piątek) odwołuje wszystkie rejsy regularne i wstrzymuje sprzedaż biletów.

Tym, którzy kupili już bilety przysługuje prawo do zwrotu kosztów biletów - poinformowała linia na swoich stronach. Zapewnili też, że poszkodowani pasażerowie zostaną osobiście powiadomieni o zmianach.****

Na stronach OLT można przeczytać: Wszystkim Pasażerom, którzy za pośrednictwem www.oltexpress.com lub OLT Express Call Center nabyli bilety na odwołane rejsy przysługuje prawo do zwrotu kosztów biletów. Wszyscy Pasażerowie anulowanych rejsów zostaną osobiście powiadomieni o zmianach i przysługujących im prawach przez pracowników naszego Call Center. Za wszystkie niedogodności serdecznie Państwa przepraszamy.

Od dziś nie będzie już połączeń na trasach: Bydgoszcz - Kraków, Gdańsk - Łódź, Gdańsk - Poznań, Gdańsk - Szczecin, Katowice -Rzeszów, Katowice - Szczecin, Kraków - Szczecin, Poznań - Kraków, Poznań - Katowice, Poznań - Warszawa, Wrocław - Łódź.

Część pasażerów już wczoraj po południu przejęła linia Eurolot. Klienci OLT Express są wściekli. Wielu utknęło na różnych lotniskach bez żadnej informacji!

Wszystko wskazuje na to, że to jest już koniec tego przewoźnika.

djs11va
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djs11va