Trwa ładowanie...

OpenApiHackathon - warszawski konkurs dla programistów!

Tematem jest aplikacja, która ma przybliżyć warszawiakom usługi ZTM

OpenApiHackathon - warszawski konkurs dla programistów!
db48632
db48632

Wciąż można zgłaszać się do międzynarodowego konkursu* OpenApiHackathon*. Na prośbę uczestników termin składania projektów aplikacji przedłużono do 3 czerwca.

*O co chodzi? *W ramach współzawodnictwa uczestnicy mają przygotować własną aplikację, która w prosty i przystępny sposób przedstawia warszawiakom praktyczne informacje na temat funkcjonowania usług stołecznego Zarządu Transportu Miejskiego. To pierwsza taka inicjatywa w Polsce.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: uczestnictwo w konferencji JavaOne 2013 w San Francisco oraz praktyki dla trzech osób w Orange Polska. Każdy z programistów będzie miał również szansę na założenie spółki z IQ Partners z pulą na start w wysokości 500 000 zł.

Co należy zrobić? Należy zarejestrować się na stronie konkursowej openmiddleware.pl , wypełniając załączony formularz. Można tam również znaleźć przygotowane przez organizatorów narzędzia do realizacji pomysłów, na bazie tzw. API (Application Programming Interface). Uczestnicy mogą rozwijać swoje idee i nowatorskie pomysły w oparciu o aplikacje służące m.in. do wysyłki SMS-ów, MMS-ów, USSD, płatności oraz innych, dostępne w Internecie.

db48632
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db48632