Trwa ładowanie...

Opowiedz anegdotę i wygraj kieliszek wódki!

Za darmo: Kolejny "Nawijak" w klubie komediowym

Share
Opowiedz anegdotę i wygraj kieliszek wódki!
d1nme1y

12 listopada w Klubie Komediowym przy ul. Nowowiejskiej 1 odbędzie się kolejny „Nawijak”. Impreza odbywa się od kilku lat w Komediowym, przyciągając swoją biesiadną formą wielu gości.

- Anegdota i wódka od zawsze się siebie trzymają, dobrze sobie robią i nawet bez siebie żyć nie mogą. Zapraszamy więc na wieczór opowiadania z wątkiem gastronomicznym w tle – zachęcają organizatorzy.

Zobacz też: 8. Urodziny Oparów Absurdu

Na czym polega Nawijak? Każdy uczestnik imprezy może opowiedzieć wszystkim krótką, śmieszną historię, za którą zostanie nagrodzony. W zależności od tego jak anegdota spodobała się słuchaczom, mogą oni wybrać dla Ciebie nagrodę. Najlepsi zdobywają w ten sposób kieliszek zimnej wódki, słabsi ciepłej, a najsłabsi napój bezalkoholowy. Na anegdoty głosuje się poprzez uniesienie w górę lub w dół kciuka. - Podkreślam, że to nie jest w żaden sposób oceniające - żartuje Michał Sufin, pomysłodawca i organizator imprezy.

d1nme1y

W trakcie trwającej ok. 3 h biesiady można usłyszeć naprawdę wiele zabawnych historii. Nie ma tam żadnej sceny, żadnych reflektorów więc atmosfera jest bardzo kameralna. Przez te klika lat impreza urosła do miana legendarnej okazji do spotkania, opowiadania i wspólnego spędzania czasu.

Nawijak w Klubie Komediowym
12 listopada, godz. 20.00
ul. Nowowiejska 1
Wstęp wolny!

d1nme1y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nme1y
d1nme1y