Trwa ładowanie...
d211jak

Opowiedz anegdotę i wygraj kieliszek wódki!

Za darmo: Kolejny "Nawijak" w klubie komediowym
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Opowiedz anegdotę i wygraj kieliszek wódki!
d211jak

12 listopada w Klubie Komediowym przy ul. Nowowiejskiej 1 odbędzie się kolejny „Nawijak”. Impreza odbywa się od kilku lat w Komediowym, przyciągając swoją biesiadną formą wielu gości.

- Anegdota i wódka od zawsze się siebie trzymają, dobrze sobie robią i nawet bez siebie żyć nie mogą. Zapraszamy więc na wieczór opowiadania z wątkiem gastronomicznym w tle – zachęcają organizatorzy.

Zobacz też: 8. Urodziny Oparów Absurdu

d211jak

Na czym polega Nawijak? Każdy uczestnik imprezy może opowiedzieć wszystkim krótką, śmieszną historię, za którą zostanie nagrodzony. W zależności od tego jak anegdota spodobała się słuchaczom, mogą oni wybrać dla Ciebie nagrodę. Najlepsi zdobywają w ten sposób kieliszek zimnej wódki, słabsi ciepłej, a najsłabsi napój bezalkoholowy. Na anegdoty głosuje się poprzez uniesienie w górę lub w dół kciuka. - Podkreślam, że to nie jest w żaden sposób oceniające - żartuje Michał Sufin, pomysłodawca i organizator imprezy.

W trakcie trwającej ok. 3 h biesiady można usłyszeć naprawdę wiele zabawnych historii. Nie ma tam żadnej sceny, żadnych reflektorów więc atmosfera jest bardzo kameralna. Przez te klika lat impreza urosła do miana legendarnej okazji do spotkania, opowiadania i wspólnego spędzania czasu.

Nawijak w Klubie Komediowym
12 listopada, godz. 20.00
ul. Nowowiejska 1
Wstęp wolny!

Przeczytajcie też: Flashmob w hali głównej dworca Warszawa Centralna [WIDEO]

Podziel się
Podziel się
d211jak

Podziel się opinią

Share

d211jak

d211jak