Trwa ładowanie...

Orkan Ksawery dotarł do Warszawy [ZDJĘCIA I WIDEO]

Na całe szczęście nic się nikomu nie stało

Share
Orkan Ksawery dotarł do Warszawy [ZDJĘCIA I WIDEO]
d2kyfxu

Za nami pierwsza odsłona zapowiadanego orkanu. W nocy przy ul. Dobrej z jednej z kamienic wiatr zerwał drewnianą nadbudowę.
Wcześnie rano, do Straży Pożarnej zaczęły zaczeły nadchodzić zgłoszenia o powalonych drzewach, m.in. na torowisku tramwajowym na ul. Grochowskiej. Połamane konary leżały też m.in. na ul. Zięby na Ursynowie, ul. Cienistej i Świetlanej we Włochach czy ul. Poprawnej w Wawrze. Na Grochowie była uszkodzona trakcja tramwajowa, a przy ul. Wrzeciono drzewo spadło na 3 zaparkowane samochody. Strażacy dostali w sumie ok. 50 takich zgłoszeń - powiedział "Gazecie" mł. kpt. Cezary Gotowicki z warszawskiej straży pożarnej.

W związku z zamknięciem ul. Dobrej inaczej od rana kursują autobusy linii 105, 118 i 127. Szczegółowe informacje znajdziemy na stronie ZTM-u .

Ksawery spowodował też utrudnienia na warszawskim lotnisku. W związku z tym kilka rejsów z i na Lotnisko Chopina w Warszawie zostało odwołanych.

d2kyfxu

Nadal trwa usuwanie szkód, które wywołał silnie wiejący wiatr. Ksawery nie przeszkodził jednak w nagrywaniu wideo przez mieszkańców i od rana można ich znaleźć całkiem sporo. Zobaczcie!

d2kyfxu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kyfxu