Trwa ładowanie...

Osaka Hamlet. Filmowa środa w Ambasadzie Japonii

Film w japońskiej wersji językowej z napisami angielskimi

Osaka Hamlet. Filmowa środa w Ambasadzie Japonii
d2sp3ip
d2sp3ip

Ambasada Japonii zaprasza na kolejną filmową środę. Na najbliższym spotkaniu, 10 grudnia, zobaczymy film "Osaka Hamlet" w reżyserii* Fujirō Mitsuishi* (rok produkcji 2008, czas trwania 107 min). Występują: Keiko Matsuzaka, Ittoku Kishibe, Tomoya Otsuka, Masahiro Hisano, Naoyuki Morita. Film w japońskiej wersji językowej z napisami angielskimi. Organizatorzy proszą o wcześniejsze zgłaszanie obecności: telefonicznie pod numer 22 584 73 00 lub e-mailowo na adres info-cul@wr.mofa.go.jp Wstęp wolny.

„Osaka Hamlet” to ciepła i wzruszająca, choć nie pozbawiona humoru, opowieść o trójce braci z Osaki, którzy zmagają się z codziennością po stracie ojca. Odkąd u boku matki (Keiko Matsuzaka) pojawia się nowy mężczyzna – ich wuj (Ittoku Kishibe), życie całej rodziny ulega zmianie. Każdy z braci ma inny temperament i inny sposób na radzenie sobie z przerastającymi ich czasami problemami. Masaki (Masahiro Hisano) zamiast uczyć się do egzaminów licealnych, spędza czas ze swoją starszą dziewczyną. Nieco narwany Yukio (Naoyuki Morita) zaczyna częściej popadać w zamyślenie i oddaje się rozważaniom egzystencjalnym, co nie ucieka uwadze nauczycieli w jego gimnazjum. Z kolei najmłodszy Hiroki (Tomoya Otsuka) niespodziewanie oznajmia, że chce zostać dziewczynką i postanawia zagrać Kopciuszka w szkolnym przedstawieniu. __

„Osaka Hamlet” powstał na podstawie mangi Hiromi Morishity, nagrodzonej w 2006 roku Japan Media Art Award i w 2007 roku Tezuka Osamu Cultural Prize. Ittoku Kishibe otrzymał nagrodę dla najlepszego japońskiego aktora na 21. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Tokio w 2008 roku.

d2sp3ip
d2sp3ip
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2sp3ip