Trwa ładowanie...

Oto kultowa szafa z "Misia"!

"Łubu dubu, łubu dubu. Niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam!" - pamiętacie?

Oto kultowa szafa z "Misia"!
d2chnvg
d2chnvg

Mebel, do którego trener Wacław Jarząbek, śpiewał o prezesie klubu "Tęcza" stoi od wielu lat w tym samym miejscu - w siedzibie Klubu Sportowego "Orzeł" przy ul. Podskarbińskiej 14. Można ją zobaczyć na żywo - w godzinach 9.00 - 15.00. Trzeba tylko zadzwonić i umówić się na wizytę. O kultowej szafie przypomina serwis Twoja-praga.pl.

W siedzibie naszego Klubu w gabinecie prezesa Zarządu nagrana była większość scen do kultowego już dziś filmy "Miś" w reż, Stanisława Barei ze Stanisławem Tymem i Jerzym Turkiem w rolach głównych. - czytamy na stronach klubu. - To tu, w tym gabinecie znajdują się oryginalne meble gdańskie z historyczną już szafą do której trener II klasy Wacław Jarząbek wychwalając cnoty prezesa Tęcza Ochódzkiego wyśpiewał słynne: "... łubu dubu łubu dubu niech nam żyje Prezes naszego klubu ...".

"Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat! - mówił do szafy nieżyjący już warszawski aktor.

Teraz każdy z nas może - na krótka chwilę - zamienić się w Jarząbka. Zainteresowanych odsyłamy na STRONĘ klubu.

Zobaczcie słynne wideo!

d2chnvg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2chnvg