Trwa ładowanie...
wawer

Otwarcie Wawerskiego Centrum Kultury

Przejazd zabytkowym pociągiem, koncert zespołu Poprarzeni Kawą Trzy oraz inne atrakcje

Share
Otwarcie Wawerskiego Centrum Kultury
d3mhyo0

*W dniu 26 października nastąpi oficjalne otwarcie Wawerskiego Centrum Kultury. *WCK tworzy 6 filii (dotychczasowych klubów kultury) oraz Wawerska Strefa Kultury. Siedziba WCK znajduje się w budynku byłego gimnazjum w Międzylesiu przy ul. Żegańskiej 1a i tam właśnie, w ostatnią niedzielę października odbędzie się kulminacja wspomnianego wydarzenia.

Poprzedzi ją przejazd zabytkowym pociągiem pamiętającym jeszcze przedwojenne czasy. Kolejka pokona trasę W-wa Gdańska – Falenica i z powrotem. Podróżnym czas będą umilać wawerscy artyści, na co dzień działający w poszczególnych filiach Centrum. Występy będą kontynuowane w godzinach popołudniowo-wieczornych w siedzibie WCK.

Będzie tu można m.in. poznać talenty młodych mieszkańców Wawra. Na finał zaplanowany jest koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy, który tworzą znani dziennikarze radiowi i telewizyjni (m.in. Wojtek Jagielski, Romek Osica i Jacek Kret). Bilety/cegiełki na przejazd pociągiem oraz bezpłatne wejściówki na koncert są dostępne w filiach Wawerskiego Centrum Kultury w Aleksandrowie, Aninie, Falenicy, Marysinie, Radości i Zastowie.

d3mhyo0

WCK zaprasza serdecznie na to wydarzenie, a warto się pospieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona. Szczegóły na: www.wck-wawer.pl

d3mhyo0

Podziel się opinią

Share
d3mhyo0
d3mhyo0