Trwa ładowanie...

Otwarto tunel aerodynamiczny!

Poczuj się, jakbyś skakał z 4000 metrów!

Otwarto tunel aerodynamiczny!
d3otd1t
d3otd1t

Czy kiedykolwiek marzyliście o lataniu niczym ptak? Jest miejsce w którym grawitacja nie istnieje!- chwalą się właściciele tunelu aerodynamicznego, który właśnie został oficjalnie otwarty. O tym przedsięwzięciu pisaliśmy jeszcze w grudniu 2012 roku, termin otwarcie przesunął się później na maj, ostatecznie oficjalne otwarcie nastąpiło wczoraj. Cóż, lepiej późno niż wcale.

Flyspot (bo tak się nazywa projekt) to pionowy tunel o średnicy 4,5 metra z zamkniętym obiegiem powietrza. W środku zamontowane ma wentylatory (każdy o mocy 1,4 MW), które wytwarzają jednorodny strumień powietrza o prędkości do 280 km/h. Wskakujemy do środka i możemy się poczuć, jak byśmy skakali ze spadochronem. Pierwszy tunel aerodynamiczny w Polsce powstał niedaleko Warszawy - na granicy z Ożarowem Mazowieckim. Mieści się około 20 minut od lotniska Okęcie, tuż zaraz obok obwodnicy Warszawy (przy węźle Warszawa Zachód).

Zabawa nie jest tania. Ceny od 100 do nawet 700 zł. Za dwa loty (jeden trwa 60 sekund)
musimy zapłacić ponad 200 zł. Dokładny cennik wygląda tak:
Dzieci: 3 loty - 219 zł
Dorośli: 3 loty - 249 zł
Pary: 6 lotów - 489 zł
Pakiet Familijny: 2 osoby dorosłe i min. 1 osoba poniżej 18 roku życia - 9 lotów - 699 zł.

Są też promocje i zniżki okresowe (szczegóły znajdziemy na stronie ). Miłośnicy takiego latania powinni więc śledzić fanpage Flyspotu . Na stronach można rezerwować dokładny termin (konkretne minuty po wybraniu dnia i godziny). *Tunel mieści się przy ul. Poznańskiej 33 (w Ożarowie). Zobaczcie teaser! *

d3otd1t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3otd1t