Trwa ładowanie...
ksw

Otwarty Turniej KSW. Pierwszy w Warszawie!

Zaraz po nowym roku. Tylko dla amatorów!

Share
Otwarty Turniej KSW. Pierwszy w Warszawie!
d9iebep

Jesteś twardzielem? Chcesz się sprawdzić? Proszę bardzo:* 26 stycznia w hali przy ul. Obrońców Tobruku 43* pierwszy raz (w Warszawie) odbędzie się Amatorski Puchar KSW.

Wystąpić może każdy, kto ukończył 15 lat.

Mogą się zgłaszać zawodnicy, którzy nie stoczyli w ringu ani jednej walki. Dolna granica wieku to 15 lat. Niepełnoletni będą musieli dostarczyć pisemną zgodę opiekuna oraz kopię jego dowodu osobistego. Każdy z uczestników musi także donieść własne oświadczenie, że jego stan zdrowia nie zabrania wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu - informują organizatorzy na swoich stronach.

d9iebep

Gospodarzem Amatorskiego Pucharu KSW będzie Dzielnica Bemowo, a miejscem rozgrywania zawodów - Hala OSiR. Każdy z uczestników musi uiścić opłatę w wysokości 100 zł w terminie siedmiu dni od momentu wysłania zgłoszenia. Formularz zgłoszeniowy znajdziemy na TEJ stronie internetowej. www.konfrontacja.com. Informacja z numerem konta, na jakie trzeba wysłać opłatę, przyjdzie na prywatny e-mail każdego z uczestników. Wnoszenie opłat w dniu zawodów nie będzie możliwe. Natomiast jeśli wpłacający nie zgłosi się 26 stycznia na Obrońców Tobruku, wpłacona kwota przepadnie.

Dla amatorów (czytaj: internetowych napinaczy) lub tylko telewizyjnych widzów, zawody takie mogą być bardzo niebezpieczne. W Konfrontacji Sztuk Walki dozwolone są takie rzeczy jak ciosy pięścią, nogą, zakładanie dźwigni, czy też duszenie. W styczniu przy Obrońców Tobruku spotkają się wyłącznie amatorzy.* Radzimy się więc dobrze zastanowić przed przystąpieniem do takiego turnieju.*

Szczegóły imprezy TUTAJ . Kto wie? Może wśród warszawiaków mamy nieodkryty jeszcze talent na miarę Fiodora Jemieljanienki lub Mirko Filipowića?

d9iebep

Podziel się opinią

Share
d9iebep
d9iebep