Trwa ładowanie...
d1dkm3a

Palety z gazetami Jakiego leżą na chodniku. "Mieszkańcy pilnie proszą o sprzątnięcie"

"Warszawski Wieczór" to darmowa gazeta rozdawana warszawiakom. Na okładce ostatniego numeru wystąpił kandydat PiS na prezydenta Warszawy. Do sieci trafiło zdjęcie, na którym widać pozostawione na chodniku jego egzemplarze. - Nikt nie chce z nim gazety - komentują Internauci.
Share
Patryk Jaki
Patryk JakiŹródło: Agencja Gazeta, Fot: Agencja Gazeta
d1dkm3a

Przewodnicząca stowarzyszenia Młodzi Demokraci Natalia Polubiec udostępniła na Twitterze zdjęcie, które szybko zdobyło dużą popularność. Na fotografii widać palety pozostawione na warszawskiej Woli, a na nich gazety "Warszawskiego Wieczoru" z Patrykiem Jakim. Jak twierdzi Natalia Polubiec, leżą tam już od ponad tygodnia.

"Warszawski Wieczór" to 40 stronicowa gazeta, rozdawana w 150 tys. nakładzie. Na okładce z kandydatem PiS na prezydenta Warszawy widnieje duży napis „Kibicuję Legii, szanuję Polonię”. W środku obszerny z nim wywiad, felieton radnego PiS Marka Borkowskiego i dziennikarza Wojciecha Wybranowskiego.

d1dkm3a

Przeczytaj też: Patryk Jaki wygrywa w social mediach. Daleko za nim Tusk i Biedroń

Redaktorem naczelnym tej gazety jest Robert Wyrostkiewicz. "Dziennik Bałtycki" informował, że sąd skazał go za przywłaszczenie dokumentów z Instytutu Pamięci Narodowej. Natomiast w 2016 roku zatrudniono go w Muzeum Westerplatte w Gdańsku mimo wcześniejszego wyroku.

*Zobacz także: Pyton tygrysi terroryzuje mieszkańców Mazowsza. Kieruje się na wschód *

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d1dkm3a

Podziel się opinią

Share
d1dkm3a
d1dkm3a