Trwa ładowanie...
d16ifb3

Pamiętacie Misia, który został skatowany przez człowieka? Zdarzył się świąteczny cud

Magia świąt działa! Dzięki naszemu artykułowi, Miś ma szansę spędzić Boże Narodzenie wśród kochających i opiekuńczych ludzi. Bardzo potrzebuje czułości pomimo wszystkiego, czego doświadczył.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Dzięki Wam Misiek jest już od poniedziałku w nowym domu"
"Dzięki Wam Misiek jest już od poniedziałku w nowym domu" (Facebook.com, Fot: Koty Spod Mostu)
d16ifb3

Niedawno na łamach WawaLove.pl opisywaliśmy historię kota, który został cudem uratowany przez panią Agnieszkę. - Znalazłam Misia jadąc do rodziców. Pobił go "człowiek": wybił zęby, uszkodził oko, połamał szczękę. Jeśli znajdzie się dla niego dom, tymczasowy lub stały, to Miś może już na święta opuści szpital - napisała nam czytelniczka.

Miś został przewieziony do kliniki w Markach, gdzie zajęli się nim specjaliści. Przeszedł już operację - miał połamaną szczękę i uszkodzone oko. - To młodziutki kocurek, spragniony czułości od człowieka pomimo wszystkiego, czego doświadczył - opowiadała pani Agnieszka.

d16ifb3

Jak podkreślała, właściciele kota mieli odmówić udzielenia mu pomocy. Sama kobieta nie może się nim zająć, bo ma kilka zwierząt w domu, a Miś jest nosicielem białaczki, która jest niebezpieczna dla innych kotów. Ale, jak zaznacza czytelniczka, nie jest niebezpieczna dla ludzi.

Nasz artykuł wywołał niemałe poruszenie wśród czytelników WawaLove.pl. "Jak tak można skrzywdzić zwierzę? Jak można być tak okrutnym?", "szok mam łzy w oczach", "co za okrucieństwo" - to tylko niektóre z koementarzy, które pojawiły się pod tekstem.

Na szczęście historia zwierzątka zakończyła się dobrze. - Dzięki Wam Misiek jest już od poniedziałku w nowym domu. Magia świąt działa - taką wiadomość otrzymaliśmy od pani Agnieszki.

    WP.PL
(WP.PL, Fot: Andrzej Pągowski)

ZOBACZ WIDEO: Rasy kotów, które mogą mieć alergicy

d16ifb3

Podziel się opinią

Share
d16ifb3
d16ifb3