Trwa ładowanie...
wideo
Luiza Poreda
04-02-2014 11:00

Pan Roman o nowych Przekąskach [WIDEO]

"Klienci przychodzili już jak był remont" - opowiada

Share
Pan Roman o nowych Przekąskach [WIDEO]
d3aorkz

Na ten lokal wielu warszawiaków czekało z niecierpliwością od kilku miesięcy. Zapowiadane przez nas Przekąski u Romana otwarto niedawno na Powiślu, przy ul. Ludnej 2 . Szefuje im oczywiście pan Roman Modzelewski, popularny barman z "Przekąsek Zakąsek" - lokalu mieszczącego się kiedyś na Krakowskim Przedmieściu, obecnie ulokowanego przy Al. Jerozolimskich.

Zapraszam wszystkich moich fanów - mówi wesoło pan Roman - bardzo jestem za nimi wszystkimi stęskniony. (...) Mam dobrą duszę, chcę, aby tę duszę miał również bar.

Nowe miejsce jest czynne 24 godziny na dobę, a menu to głównie przekąski - takie jak zimne nóżki, tatar, sałatka jarzynowa, twarożek po warszawsku (wszystkie po 9 zł). Zjemy tu również śniadanie lub lunch. Dwudaniowy obiad kosztuje 16 zł. Oczywiście jest tu przede wszystkim niedroga wódka.**

d3aorkz

Co o otwarciu lokalu mówi pan Roman? - Pracowałem w byłych Zakąskach Przekąskach. Zobaczyłem, że ludzie oczekują ode mnie czegoś więcej. Pomyślałem, że dobrze będzie, jeśli będą obsługiwani całodobowo, przyjdą i wszystko będzie - i śniadania, i lunche, a później będzie bar.

Odwiedziliście już nowe Przekąski u Romana?

d3aorkz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3aorkz