Pan Roman otworzy swoje własne Przekąski

Popularny barman narzeka na zmiany w bistro
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pan Roman otworzy swoje własne Przekąski

Przekąski Zakąski na Krakowskim Przedmieściu zamknięte - ta wiadomość tydzień temu zaskoczyła warszawiaków. Okazuje się jednak, że bistro nie znika na stałe z mapy Warszawy. Otwiera się w nowym miejscu. Już teraz działa niamiot przy Rotundzie, niebawem otworzy się stacjonarny lokal. Miejsce jednak straci swoje dwa ewindentne plusy. Lokalizację - Krakowskie Przedmieście, naprzeciwko Pałacu Prezydenckiego. Oraz pana Romana.

Uwielbiany przez klientów barman narzeka na zmiany w Przekąskach Zakąskach:

Ostatnio Przekąski Zakąski nie były już takie, jak kiedyś. **Lokal stawał się coraz słabszy. Tatara nie było, wódka była ciepła.** Postanowiłem zrezygnować, ale **planuję otworzyć swój lokal Przekąski u Romana. Powstanie również w Śródmieściu** - [ mówi ]( http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,przekaski-zakaski-w-nowym-miejscu-bez-pana-romana,96959.html ) tvnwarszawa.pl Roman Modzelewski.

Przekąski Zakąski powstały w 2006 roku. 7 lat wystarczyło, by stały się jednym z najbardziej znanych miejsc stolicy i zyskały status kultowego. Miejsce czynne było przez 24 godziny na dobę, a cennik był prosty - napijesz się tutaj za 4zł, a zjesz za 8zł. Bistro serwowało tradycyjne zakąski typu śledzik czy tatar. Miejsce rozpoczęło modę na nowy format lokali gastronomicznych. Pomysł Przekąsek Zakąsek był wielokrotnie powielany, a podobne miejsca zaczęły jak grzyby po deszczu wyrastać nie tylko w stolicy, ale i w innych miastach Polski.

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.