Trwa ładowanie...

Pan Roman otworzy swoje własne Przekąski

Popularny barman narzeka na zmiany w bistro

Pan Roman otworzy swoje własne Przekąski
d2fnb4m
d2fnb4m

* Przekąski Zakąski na Krakowskim Przedmieściu zamknięte* - ta wiadomość tydzień temu zaskoczyła warszawiaków. Okazuje się jednak, że bistro nie znika na stałe z mapy Warszawy. Otwiera się w nowym miejscu. Już teraz działa niamiot przy Rotundzie, niebawem otworzy się stacjonarny lokal. Miejsce jednak straci swoje dwa ewindentne plusy. Lokalizację - Krakowskie Przedmieście, naprzeciwko Pałacu Prezydenckiego. Oraz pana Romana.

Uwielbiany przez klientów barman narzeka na zmiany w Przekąskach Zakąskach:

Ostatnio Przekąski Zakąski nie były już takie, jak kiedyś. Lokal stawał się coraz słabszy. Tatara nie było, wódka była ciepła. Postanowiłem zrezygnować, ale planuję otworzyć swój lokal Przekąski u Romana. Powstanie również w Śródmieściu - mówi tvnwarszawa.pl Roman Modzelewski.

* Przekąski Zakąski powstały w 2006 roku.* 7 lat wystarczyło, by stały się jednym z najbardziej znanych miejsc stolicy i zyskały status kultowego. Miejsce czynne było przez 24 godziny na dobę, a cennik był prosty - napijesz się tutaj za 4zł, a zjesz za 8zł. Bistro serwowało tradycyjne zakąski typu śledzik czy tatar. Miejsce rozpoczęło modę na nowy format lokali gastronomicznych. Pomysł Przekąsek Zakąsek był wielokrotnie powielany, a podobne miejsca zaczęły jak grzyby po deszczu wyrastać nie tylko w stolicy, ale i w innych miastach Polski.

d2fnb4m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fnb4m