Trwa ładowanie...
d427a74

Pani Jadwiga zgubiła "czarną podkówkę". "Pieniądze można sobie zostawić"

To pamiątka po zmarłym mężu. Udostępnijcie dalej, może uda się ją znaleźć!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pani Jadwiga zgubiła "czarną podkówkę". "Pieniądze można sobie zostawić"
d427a74

Pani Jadwiga porozklejała w okolicy Bielan ogłoszenie, w którym prosi o odszukanie zaginionej portmonetki. Kobieta nie liczy na odzyskanie pieniędzy, największą wartość ma dla niej tylko pamiątka po zmarłym mężu.

Grupa "Warszawskie Bielany" opublikowała na Facebooku jako pierwsza ogłoszenie. – Kochani udostępniamy! Pomóżmy Pani Jadwidze! – apelują autorzy postu.

Jak informuje w ogłoszeniu kobieta, w parku Herberta zostawiła szarą torbę, w której znajdowała się portmonetka. "Czarna podkówka" jest pamiątką po zmarłym mężu. – Pieniądze można sobie zostawić – pisze pani Jadwiga.

d427a74

Reakcja internautów była natychmiastowa. Post momentalnie udostępniło ponad 4116 osób. Nie zabrakło również komentarzy wyrażających wparcie dla kobiety. Użytkownicy Facebooka zaczęli opisywać podobne historie, których doświadczyli.

- Syn w tym roku zgubił zegarek we Władysławowie .Był to prezent na 18 urodziny od starszego brata. Ogromna strata ,niestety nikt nie zgłosił znalezienia zegarka .Nie przywłaszczajcie !sobie znalezionych rzeczy , szukajcie właściciela a będzie wam odwzajemnione - pisze Ewa, jedna z komentujących (zachowano oryginalną pisownię).

Jak dotąd nie pojawiły się informacje o szczęśliwym odnalezieniu pamiątki. Wciąż można udostępniać post i włączyć się w poszukiwania.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl

d427a74

*Przeczytaj też: Fałszywy policjant wyłudzał pieniądze. Miał zyskać 50 tys. zł *

Podziel się

Podziel się opinią

Share

d427a74

d427a74
d427a74