Trwa ładowanie...
d1f42wb

Parada Równości 2016. Znamy datę

Imprezie towarzyszyć będzie Festiwal
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Parada Równości 2016. Znamy datę
d1f42wb

Komitet Organizacyjny Parady Równości podjął decyzję o terminie przyszłorocznego marszu – Parada przejdzie ulicami Warszawy 11 czerwca 2016.

Paradzie Równości, jak zawsze, towarzyszyć będzie Festiwal Parady Równości – cykl wydarzeń równościowych, który rozpocznie się kilkanaście dni przed samym przemarszem. Prace już ruszyły! Komitet Organizacyjny, czyli zawiązywana co roku na nowo nieformalna grupa instytucji i osób, które podejmują wszystkie decyzje, dotyczące Parady Równości. Pracę Komitetu koordynuje Fundacja Wolontariat Równości.

- Bardzo cieszymy się, że prace już ruszyły. Mam takie przekonanie i taką nadzieję, że przyszłoroczne wydarzenie będzie naprawdę wyjątkowe i inne niż dotychczasowe Parady Równości. Już teraz liczymy na rekord frekwencyjny – poinformowała WawaLove.pl Jej Perfekcyjność, rzecznik prasowy Parady.

Nieznane są jeszcze szczegóły dotyczące trasy przemarszu czy też wydarzeń, jakie będą towarzyszyć przemarszowi.
Ruszyła już także rekrutacja do Wolontariatu Równości, czyli grupy osób, która wspiera przygotowanie wydarzenia już teraz. Więcej o rekrutacji dowiedzieć można się tutaj .

d1f42wb

Do końca roku 2015 do Komitetu Organizacyjnego Parady Równości 2016 dołączyć może każda osoba. W tej sprawie należy kontaktować się z Fundacją.

W ubiegłorocznej Paradzie wzięło udział ponad 20 tys. osób.

Przeczytajcie też: Warszawski Jarmark Świąteczny znów stanie przy Narodowym

d1f42wb

Podziel się opinią

Share

d1f42wb

d1f42wb