Trwa ładowanie...

Paraliż tramwajów przy pl. Bankowym

Samochód ciężarowy zahaczył o liny trzymające sieć trakcyjną

Paraliż tramwajów przy pl. Bankowym
db48632
db48632

Duża awaria w Centrum. Wstrzymano ruch tramwajowy w al. "Solidarności" i ul. Marszałkowskiej. W obu kierunkach (na Wolę i Pragę) nie kursują tramwaje 4, 13, 15, 18, 20, 23, 26, 35. Dodatkowo z powodu wyłączenia zasilania, wstrzymany jest także ruch tramwajów w ul. Marszałkowskiej w rejonie Pl. Bankowego. Mogą także występować utrudnienia w przejeździe tramwajów ciągiem al. Jana Pawła II w rejonie skrzyżowania z al. "Solidarności". - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego .

W al. Solidarności doszło do uszkodzenia infrastruktury zasilającej - samochód ciężarowy zahaczył o liny trzymające sieć trakcyjną - poinformował ZTM.

Kierowcy także muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informują nas nasi czytelnicy, prawy pas al. Solidarności w kierunku Woli jest zablokowany.

Utrudnienia w ruchu także na Marszałkowskiej. Na czas naprawy uszkodzonego naciągu sieci wyłączone zostało napięcie w rej pl.Bankowego

db48632

— ZTM Warszawa (@ztm_warszawa)

Z ostatniej chwili: O 11:25 ruch tramwajów na ciągach al. "Solidarności" i ul. Marszałkowskiej został przywrócony. Mogą jednak występować opóźnienia w kursowaniu tramwajów.

db48632
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
db48632