Trwa ładowanie...
d42lvu3

Park Moczydło Warszawa. Kiedy otwarcie kultowego obiektu po remoncie?

Zamknięty przez dwa lata obiekt przy Górczewskiej w końcu zostanie oddany warszawiakom. Remont Parku Moczydło kosztował miasto 25 mln zł. Wkrótce znów będzie można korzystać z jego atrakcji. To dobra informacja szczególnie dla szukających ochłody w nadchodzące upały.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tak wygląda największy odkryty park wodny na terenie Warszawy po remoncie
Tak wygląda największy odkryty park wodny na terenie Warszawy po remoncie (East News, Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER)
d42lvu3

Jedno z najpopularniejszych miejsc do wypoczynku na Woli zostanie otwarte w sobotę 15 czerwca. Trwający przez cały poprzedni sezon letni remont dobiegł końca kilka tygodni temu. Dzięki przeprowadzonej renowacji obiekt wzbogacił się o trzy nowe zjeżdżalnie - "Kamikadze" (dł. 17,4 m), "Multislide" (14,5 m) oraz najdłuższą z nich "Anakondę" (57,5 m).

To nie koniec niespodzianek. Dużo frajdy zapewnią dopiero co zainstalowane na terenie parku wodne atrakcje, takie jak: gejzer powietrzny, wave ball, hydromasaże ścienne czy tor przeszkód.

google maps

Za modernizację Parku Moczydło odpowiedzialne jest Stołeczne Centrum Sportu "Aktywna Warszawa". W sumie prace nad nową odsłoną obiektu pochłonęły 25,9 mln zł. W efekcie powstało miejsce dla całej rodziny, gdzie oprócz kąpieli i zabawy w wodzie, będzie można skorzystać z rozbudowanych dwóch boisk do siatkówki plażowej i jednego do piłki nożnej. Kibice obserwujący drużynowe zmagania z powodzeniem zmieszczą się na trybunach z 256 miejscami siedzącymi.

d42lvu3

Na dzieci czeka nowoczesny i kolorowy plac zabaw z elementami małej architektury i specjalnymi ławkami parkowymi. Dla głodnych też coś się znajdzie. Co weekend na wyznaczonym do tego celu postoju w obrębie parku mają stawać food trucki.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam maila na adres: wawalove@grupawp.pl lub wejdź na stronę dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Prezydenci miast o odtrąconej ręce. Tłum: hańba, hańba

d42lvu3

Podziel się opinią

Share

d42lvu3

d42lvu3