Trwa ładowanie...

Parking Bar - otwarcie

Nowa klubokawiarnia w wielokondygnacyjnym parkingu w samym centrum Warszawy!

Parking Bar - otwarcie
d3vr1x9
d3vr1x9

Ogromny, wielokondygnacyjny parking, który stoi w samym centrum Warszawy, niedługo zyska zupełnie inny, dodatkowy charakter. Jak zapowiadaliśmy niedawno , w budynku przy Nowogrodzkiej 27 otworzy się klubokawiarnia Parking Bar. Na razie drzwi nowej miejscówki są jeszcze szczelnie zamknięte, otworzą się dopiero jutro na huczne otwarcie. Udział w dwóch dniach inauguracyjnej imprezy zapowiedziało już 600 osób.

Do dyspozycji mamy 200 metrów kwadratowych na poziomie zero parkingu - mówi Wawalove Paweł Boczkowski, jeden z czterech założycieli Parking Baru. Wejście znajduje się przy ulicy Parkingowej, naprzeciwko Bufetu Centralnego. Parking Bar ma ambitny plan, by działać zarówno w ciągu dnia, jak i nocą. Przez cały dzień będziemy mogli tutaj wpaść na tanią kawę za symboliczne 1 euro - mówi Paweł Boczkowski - wieczorami zaś chcemy być otwarci do ostatniego klienta. Będziemy organizować imprezy dj-skie, koncerty oraz inne wydarzenia kulturalne. Nie chcemy zamykać się na jeden styl czy gatunek muzyczny, ma być u nas różnorodnie.

Na otwarciu będziemy się bawić przy dźwiękach serwowanych przez Yacht Rock Disko w piątek, 28 czerwca, oraz Horse Fashion w sobotę, 29 czerwca. Oprócz dźwięków serwowane będą również autorskie koktajle i przekąski, a co odważniejszych zapraszamy do wypróbowania naszego szota o wdzięcznej nazwie Pies Pogrzebany - mówią organizatorzy. Nasza barmarka szykuje naprawdę niesamowitą kartę drinków, nie mogę teraz zdradzić szczegółów, ale szykuje wiele niespodzianek - dodaje Paweł Boczkowski. Na oba dni imprezy otwarcia wstęp jest wolny.

d3vr1x9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vr1x9