Trwa ładowanie...

Parkrun - bezpłatne spotkania biegowe na Bródnie

W każdą sobotę w parku Bródnowskim

Parkrun - bezpłatne spotkania biegowe na Bródnie
dm6cx0p
dm6cx0p

Parkrun to bieg na dystansie 5 kilometrów. Kolejna, piętnasta już edycja odbędzie się w sobotę o godz. 9:00 rano. Udział w biegu jest bezpłatny, a jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja. Bieg odbywa się w parku Bródnowskim.

Parkrun to oddolna inicjatywa stworzona przez biegaczy dla biegaczy. Do udziału zaproszeni są wszyscy, także rodzice biegający ze swoimi dziećmi (także w wózkach) oraz biegacze ze swoimi czworonogami.

Udział w biegu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja, a następnie wydrukowanie i przyniesienie ze sobą nadanego Indywidualnego Kodu Uczestnika. Rejestracja w parkrun jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie biegów w dowolnej lokalizacji parkrun w Polsce lub na świecie. Rejestracji możecie dokonać TUTAJ

dm6cx0p

Oprócz udziału w biegach, uczestnicy proszeni są o udział w charakterze wolontariuszy i pomocy przy ich organizacji. Wolontariat w parkrun pozwala na utrzymanie niekomercyjnego charakteru inicjatywy oraz umożliwia organizację bezpłatnych biegów.

Kiedy: 17 stycznia (sobota) 2015 roku, w godz. 9:00-11:00

Gdzie: park Bródnowski - trasa

dm6cx0p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dm6cx0p