WP

Parkrun - bezpłatne spotkania biegowe na Bródnie

W każdą sobotę w parku Bródnowskim
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Parkrun - bezpłatne spotkania biegowe na Bródnie
WP

Parkrun to bieg na dystansie 5 kilometrów. Kolejna, piętnasta już edycja odbędzie się w sobotę o godz. 9:00 rano. Udział w biegu jest bezpłatny, a jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja. Bieg odbywa się w parku Bródnowskim.

Przeczytajcie też:  Za darmo: słodko-gorzki Kamionek [SPACER]

Parkrun to oddolna inicjatywa stworzona przez biegaczy dla biegaczy. Do udziału zaproszeni są wszyscy, także rodzice biegający ze swoimi dziećmi (także w wózkach) oraz biegacze ze swoimi czworonogami.

WP

Udział w biegu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja, a następnie wydrukowanie i przyniesienie ze sobą nadanego Indywidualnego Kodu Uczestnika. Rejestracja w parkrun jest jednorazowa, tzn. po jej dokonaniu możesz wziąć udział w dowolnej liczbie biegów w dowolnej lokalizacji parkrun w Polsce lub na świecie. Rejestracji możecie dokonać TUTAJ

Oprócz udziału w biegach, uczestnicy proszeni są o udział w charakterze wolontariuszy i pomocy przy ich organizacji. Wolontariat w parkrun pozwala na utrzymanie niekomercyjnego charakteru inicjatywy oraz umożliwia organizację bezpłatnych biegów.

Kiedy: 17 stycznia (sobota) 2015 roku, w godz. 9:00-11:00

Gdzie: park Bródnowski - trasa

WP

link do wydarzenia

Sprawdź inne darmowe wydarzenia w Warszawie!

Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP