Trwa ładowanie...

Pasażerka na "gapę" w przesyłce z Chin. Jaszczurka trafiła do zoo

To nie pierwsza taka interwencja Eko Patrolu.

Pasażerka na "gapę" w przesyłce z Chin. Jaszczurka trafiła do zoo
d4bd7oh
d4bd7oh

Niezwykłą podróżniczkę w przesyłce z Chin odkryli w poniedziałek pracownicy jednej z firm przy ul. Annopol. Mała jaszczurka ukryta była w kartonowym pudle. Strażnicy miejscy z Patrolu Eko przewieźli ją do ogrodu zoologicznego.

Strażnicy miejscy z Patrolu Eko około godz. 13.00 otrzymali wezwanie do jednej z firm przy ul. Annopol. Pracownicy, którzy otwierali karton z przesyłką z Chin znaleźli wewnątrz małą jaszczurkę. Wezwano strażników miejskich z Patrolu Eko. - Pracownicy przekazali nam szklany słój, w którym znajdowała się mała jaszczurka. Była nieco dłuższa niż dłoń – powiedziała starsza strażniczka Monika Matusiak z Patrolu Eko.

Funkcjonariusze Patrolu Eko przewieźli jaszczurkę do ogrodu zoologicznego. - Jaszczurka jest w dobrym stanie. Jak powiedzieli odbierający ją pracownicy ogrodu należy do licznej rodziny gekonów - powiedział starszy inspektor Tomasz Szymczak z Patrolu Eko.

To nie pierwsza tego typu interwencja. W sierpniu ubiegłego roku strażnicy miejscy z Patrolu Eko odłowili gekona, który przyjechał do Polski w bagażu z Grecji. Ten pasażer na "gapę" także trafił do ogrodu zoologicznego.

d4bd7oh
d4bd7oh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bd7oh